Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Zadbaj o to, co najcenniejsze z Pakietem Medycznym dla Klientów Aasa Polska

Materiały klienta
Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki w Aasa Polska? Teraz możesz zyskać na tym jeszcze więcej.

Oprócz jasnych i korzystnych warunków, przejrzystej umowy i wygodnych w spłacie rat, masz również możliwość uzyskania Pakietu Medycznego, który pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie. Sprawdź szczegóły!

Pandemia dobitnie pokazała nam, że zdrowie jest bezcenne. Na nic drogie wakacje, luksusowe mieszkanie czy samochód, kiedy ktoś z Twoich bliskich choruje. Niestety, dbanie o zdrowie, korzystając tylko z usług świadczonych przez NFZ może być sporym wyzwaniem.

Dlatego o w trosce o zdrowie i komfort życia klientów oferująca pożyczki online Aasa Polska podjęła współpracę z JP Medica.

Specjalnie przygotowany dla klientów Aasa Pakiet Medyczny obejmuje telefoniczne i internetowe porady lekarskie, wystawianie e-recept, e-skierowań i e-zwolnień oraz badania laboratoryjne.

Pakiet Medyczny dla Klientów Aasa Polska – na czym to polega?

Pakiet Medyczny obejmuje usługi medyczne, z których w każdej chwili możesz skorzystać – bez konieczności czekania w kolejce, na infolinii NFZ, czy w przychodni. Są to zdalne konsultacje z lekarzami specjalistami, które z dowolnego miejsca na świecie pozwolą Ci niezwłocznie wyjaśnić niepokojące Cię objawy chorobowe.

Co obejmuje Pakiet Medyczny?

Pakiet Medyczny obejmuje:

- konsultacje lekarskie, z których można skorzystać przez telefon i internet ze specjalistami z następujących dziedzin: internista, pediatra, ortopeda, kardiolog, ginekolog, dermatolog, psychiatra, alergolog, neurolog, gastrolog, lekarz rodzinny i diabetolog,
- interpretację wyników badań: hematologicznego, biochemicznego i immunochemicznego, kału, moczu, układu krzepnięcia oraz EKG,
- badania podstawowe (OB, morfologia krwi, glukoza, cholesterol, ALT, kreatynina, CRP i TSH)

Decydując się na Pakiet Medyczny swoje wątpliwości będziesz mógł skonsultować z lekarzem specjalistą online lub telefonicznie. Na każdej z tych zdalnych wizyt możesz poprosić o wystawienie e-skierowania, e-recepty i/lub e-zwolnienia. Jest to niezwykle wygodne, bo nie musisz umawiać się na taką wizytę dodatkowo.

Jak Pakiet Medyczny działa praktyce?

Pewnie zastanawiasz się, jak korzystanie z tego typu usług medycznych wygląda w praktyce. To naprawdę proste, więc cały proces wyjaśnimy Ci w kilku krokach.

1. Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, wystawienia e-skierowania, e-recepty czy e-zwolnienia.
2. Wystarczy zalogować się do Platformy dla pacjenta albo zadzwonić na infolinię JP Medica. Twój telefon odbierze konsultant, który zapyta, czego Ci potrzeba i umówi wizytę do odpowiedniego lekarza.
3. .W umówionym terminie przez telefon lub internet łączysz się na rozmowę z lekarzem.
4. Podczas konsultacji online lub rozmowy telefonicznej omówicie Twoje objawy, medyk udzieli Ci porady, wystawi receptę czy skierowanie na dalsze badania. Diagnoza i zalecenia zostaną spisane przez lekarza i będą dostępne na Twoim profilu na Platformie, więc w każdej chwili będziesz mógł do nich wrócić, gdy np. nie zapamiętasz nazwy czy dawki przepisanego leku.

Dlaczego warto skorzystać z Pakietu Medycznego?

Pakiet Medyczny pozwoli Ci w dowolnym miejscu i czasie skonsultować z lekarzem niepokojące objawy. Wystarczy Ci do tego tylko urządzenie podłączone do internetu. Nie musisz czekać w kolejce, bo wszystko załatwisz online lub przez telefon.

Z wszystkiego, co jest objęte Twoim Pakietem możesz swobodnie korzystać, nawet jeśli nie masz żadnych objawów, ale chcesz umówić się na wizytę czy wykonać dane badanie profilaktycznie.

W przypadku Pakietu Medycznego nie ma ograniczeń wiekowych.

Zdalne konsultacje z lekarzem są naprawdę wygodne i godne polecenia tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak Klienci Aasa Polska S.A. mogą skorzystać z Pakietu Medycznego?

Możesz skorzystać z Pakietu Medycznego, jeśli:

  • masz pożyczkę w Aasa Polska S.A,
  • jesteś obywatelem Polski i mieszkasz na terenie kraju w momencie składania wniosku o pożyczkę,
  • złożysz wszelkie wymagane oświadczenia umożliwiające skorzystanie z Pakietu Medycznego.

Życzymy Ci dużo zdrowia, ale pamiętaj, że chorowanie jest o wiele spokojniejsze i mniej stresujące, kiedy wiesz, że w każdej chwili możesz liczyć na poradę lekarską.

Materiał przygotowany przez Aasa Polska S.A.

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Nikt ci tyle nie da, ile coach obieca. Sprawdziłam na własnej skórze

Coach wyremontuje mi duszę, wyznaczy ścieżkę do bogactwa, a nawet oczyści energię seksualną po byłych partnerach. Może też trzeźwo pomóc w wyzwaniach zawodowych. Oferta tych usług pokazuje, jak bardzo staliśmy się głodni wsparcia.

Joanna Cieśla
12.01.2023
Reklama