Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Święto golfa i luksusowych samochodów

. . mat. pr.
Bentley Golf Invitational to uczta dla fanów golfa i miłośników marki luksusowych samochodów. Wyjątkowe spotkanie, tak jak wyjątkowe i niepowtarzalne są samochody marki Bentley, która od ponad wieku nieprzerwanie utrzymuje opinię jednego z najbardziej pożądanych motoryzacyjnych brandów świata.

Tegoroczna, druga już edycja Bentley Golf Invitational odbędzie się we Wrocławiu i potrwa dwa dni, od 30 czerwca do 1 lipca.

Miejscem rywalizacji sportowej będzie jedno z najbardziej malowniczych pól golfowych w Polsce – Wrocław Golf Club. Obiekt powstały na terenie byłego poligonu wojskowego, czego ślady są miejscami wyraźnie widoczne i nadają dołkom niespotykany charakter. Na obszarze, który był pierwotnie niemal płaski, powstały wyglądające bardzo naturalnie delikatne wzniesienia i liczne stawy.

.mat. pr..

Turniej golfowy odbędzie się 30 czerwca, a dzień później, czyli 1 lipca, dla gości zaplanowano wydarzenia dodatkowe w ramach Bentley Experience Day. Uczestników czekają więc nie tylko wyzwania sportowe, ale również rozmowy z przedstawicielami marki Bentley w Polsce i niezapomniane spotkania oraz wymiana doświadczeń w gronie przyjaciół tej marki. Prezentacja kultowych modeli marki Bentley, wieczorny event z muzyką na żywo, Akademia Golfa dla początkujących, a także dodatkowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

.mat. pr..

Obok nagród rzeczowych od sponsorów dołków konkursowych na zwycięzcę czeka nagroda główna, czyli wizyta w słynnych zakładach produkujących Bentleya w Crewe, w hrabstwie Cheshire. Laureat odwiedzi fabrykę oraz przyjrzy się etapom produkcji samochodów marki Bentley. Co dla miłośników motoryzacji jest wyjątkowym doświadczeniem.

Turniej Bentley Golf Invitational będzie miał formułę invitational, dlatego pierwszeństwo udziału mają w nim klienci oraz zaproszeni goście, do których już zostały wysłane imienne zaproszenia. Inne osoby zainteresowane udziałem mogą zgłosić chęć uczestnictwa, rejestrując się na stronie wydarzenia.

.mat. pr..

Goście imprezy zostaną zakwaterowani w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu The Bridge. To położony w samym centrum historycznego Ostrowa Tumskiego obiekt, który łączy w sobie przeszłość i dziedzictwo tego miejsca ze współczesnością, zachwyca niepowtarzalnym wnętrzem, otoczeniem i usługami na najwyższym poziomie. Na terenie hotelu, który będzie gościł uczestników imprezy, znajduje się restauracja Craft serwująca ciekawe dania, przygotowane z lokalnych produktów.

Bentley, jedna z najbardziej pożądanych marek samochodów luksusowych na świecie, angażuje się w sport od początków swojego istnienia. A golf w swojej filozofii doskonale uosabia wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki, czyli połączenie wyrafinowanego rzemiosła, opartego na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z inżynierską biegłością i najnowocześniejszą technologią.

.mat. pr..

O silnym związku pomiędzy marką Bentley a golfem i miłośnikami tej gry świadczy choćby sposób, w jaki firma z brytyjskiego Crewe uczciła 100-lecie swojego istnienia. Efektem tego wyjątkowego jubileuszu było powstanie m.in. limitowanej, ekskluzywnej linii kijów golfowych Bentley Golf.

Partnerem tegorocznego wydarzenia Bentley Golf Invitational już po raz kolejny została marka The Macallan, jedna z pierwszych destylarni w Szkocji, która otrzymała legalną licencję. Firma, która słynie z uznanej na całym świecie whisky typu single malt. To kolejny wspólny event obu tych luksusowych brandów, od momentu kiedy w zeszłym roku w Szkocji zostało ogłoszone ich globalne partnerstwo.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie
https://bentley-invitational.pl

Materiał przygotowany przez markę Bentley.

Polityka 23.2022 (3366) z dnia 31.05.2022; Reklama; s. 2
Reklama

Czytaj także

null
Kraj

Kaczyński się pozbierał, złapał cugle, zagrożenie nie minęło. Czy PiS jeszcze wróci do władzy?

Mamy już niezagrożoną demokrację, ze zwyczajowymi sporami i krytyką władzy, czy nadal obowiązuje stan nadzwyczajny? Trwa właśnie, zwłaszcza w mediach społecznościowych, debata na ten temat, a wynik wyborów samorządowych stał się ważnym argumentem.

Mariusz Janicki
09.04.2024
Reklama