DEBATA: To się nadaje do „POLITYKI”?
Zainspirowani dyskusją na blogu prof. Hartmana chcemy zaproponować Państwu, abyście ocenili – jakich tematów jest za dużo, a jakich za mało w „Polityce”. Obiecujemy, że wszystkie propozycje przejrzymy bardzo wnikliwie.
Polityka.pl

Kilka dni temu na blogu prof. Jana Hartmana pojawiła się jego relacja ze spotkania w redakcji „Polityki” oraz dyskusji o przyszłości mediów, która się na tym spotkaniu odbyła.

Pod tym wpisem rozpoczęła się ciekawa dyskusja, w której internauci zaczęli proponować tematy, jakie ich zdaniem w najbliższym czasie powinna poruszyć „Polityka”. I tak, według jednego z dyskutantów, powinniśmy się skupiać na reformie edukacji, gdyż dla przyszłych pokoleń jest to sprawa kluczowa. Z kolei internautka Ana proponuje, aby więcej było tematów kulturalnych, wywiadów z pisarzami, tekstów poświęconych podróżom. Z kolei internauta Kakaz wykazał się niezmiernym zmysłem praktycznym, od razu zgłaszając nam zestaw istotnych – jego zdaniem – pytań i tematów. Z pewną satysfakcją stwierdzamy, że niektórymi – na przykład kwestią bilansu ekonomicznego turnieju Euro 2012 czy gazem łupkowym – już się zajmowaliśmy i je opisywaliśmy. 

Chcemy – wspólnie redakcja „Polityki” papierowej oraz serwisu POLITYKA.PL - Państwu zaproponować akcję pod hasłem „Czy to się nadaje do POLITYKI”? Podobnie jak w dyskusji na blogu Hartmana, czekamy na Państwa opinie i sugestie. Jakich tematów w „Polityce” brakuje, a jakich jest zbyt wiele? Jakimi pytaniami lub problemami powinni się zajmować nasi dziennikarze? Można zgłaszać nawet najbardziej szczegółowe, konkretne pytania. ;-) Obiecujemy wnikliwie przejrzeć Państwa głosy w dyskusji. Niektóre z nich mogą stać się inspiracją do powstania ciekawych tekstów lub reportaży.

Czekamy na głosy na forum >>

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną