Świat

Meghan i Harry. Zawrzało po obu stronach Atlantyku

Zainteresowanie wywiadem Meghan i Harry’ego może skończyć się szybciej, niż się spodziewamy. Zainteresowanie wywiadem Meghan i Harry’ego może skończyć się szybciej, niż się spodziewamy. Aaron Chown / PA / Forum
Meghan Markle i książę Harry oskarżyli królewską rodzinę o brak wsparcia, kłamstwa i rasizm. USA biorą ich stronę. Na Wyspach częściej słychać krytykę i zażenowanie tym, że niegdysiejsi royalsi sprowadzają monarchię do poziomu celebryckiego show.

Meghan Markle i książę Harry, mieszkający od miesięcy w Kalifornii, udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey. Opowiedzieli o swoim życiu w pałacu, relacjach w rodzinie królewskiej i wyjaśnili, dlaczego zdecydowali się monarchię opuścić. Nie była to łatwa ani miła rozmowa. Raczej trudna i bolesna. Tak jak sytuacje, których dotyczyła.

USA za Meghan i Harrym

Całość wywołała niemałą burzę, zawrzało po obu stronach oceanu.

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Seks, dragi i polityka

Ta książka wszystko zawdzięcza testosteronowi – deklaruje jej autor Paul B. Preciado. „Testo ćpun” jest odważną próbą poszukiwania tożsamości seksualnej w świecie pełnym hormonalnych pokus i farmakologicznych miraży.

Paweł Walewski
20.06.2021