Kraj

Kto lepszym kandydatem?

Debata Sikorski - Komorowski

Pierwszy (Komorowski) - lepszy? Pierwszy (Komorowski) - lepszy? Darek Redos / mk / Reporter
Za nami debata prawyborcza w PO. Kto ostatecznie zostanie kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich?

Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski walczą o głosy 46 tys. elektorów z PO, którzy wyłonią kandydata partii w wyborach prezydenckich.

GŁOSY PO DEBACIE:

"Debata była przesłodzona, zabrakło w niej ważnych pytań: poglądy na gospodarkę (państwo liberalne czy opiekuńcze), na rozwarstwienie społeczne (biedni-bogaci), na stosunki państwo – kościoły (czy jesteśmy państwem wyznaniowym) i wiele innych" - pisze na swoim blogu Daniel Passent.

"Można się spierać, czy to debata. Na pewno była to prezentacja obu pretendentów. Szczerze mówiąc, wolę taką prezentację niż debatę robioną jak mecz bokserski" - to z kolei blogowy komentarz Adama Szostkiewicza.

"Jedynie naiwni mogli się spodziewać, że konfrontacja między Radosławem Sikorskim a Bronisławem Komorowskim przyniesie takie efekty, jak rasowe starcie pod napięciem" - komentuje Grzegorz Rzeczkowski.

***

Ostateczne wyniki poznamy w sobotę, 27 marca. Zostaną oficjalnie ogłoszone na Politechnice Warszawskiej.

A Państwa który z kandydatów PO bardziej przekonał?

Czekamy na głosy i opinie na forum

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną