Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kraj

Wspólna oferta „Polityki” i Legimi

Polityka
Kochasz czytać? „Polityka” i Legimi mają wyjątkową propozycję: połączony pakiet subskrypcyjny, który daje dostęp do wartościowych i ekskluzywnych artykułów największego tygodnika w Polsce oraz do 160 tys. książek w największej internetowej bibliotece.

Wspólna akcja trwa od sierpnia, a zakończy się w grudniu. Wystarczy kupić jeden z kwartalnych pakietów subskrypcyjnych „Polityki” – standard, premium albo uniwersum (obejmuje popularno-naukowy portal Pulsar) – żeby otrzymać kod dostępu do platformy czytelniczej Legimi i móc korzystać z jej bogatych zasobów. Z kolei klienci Legimi przy zakupie dowolnego vouchera otrzymają kod do skorzystania z kwartalnej prenumeraty „Polityki”.

Subskrypcja „Polityki” daje możliwość czytania i słuchania w wersji audio wszystkich artykułów dziennikarzy, publicystów i komentatorów tygodnika – zarówno na portalu, jak i w aplikacji. Oferta obejmuje także dostęp do codziennych newsów w aplikacji Fiszki Polityki.

Voucher Legimi daje dostęp do ponad 160 tys. książek w chmurze. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy uwielbiają czytać, ale nie lubią dźwigać książek. Bestsellery i nowości dostępne są na smartfonie, tablecie i czytnikach ebooków.

Trudno dziś znaleźć tak szeroką ofertę czytelniczą na polskim rynku. Czytelnik dostaje w jednym miejscu artykuły serwisu premium, który wyjaśnia świat i zawsze jest w centrum wydarzeń, a także dostęp do niemal niezliczonej liczby tytułów książkowych (rośnie z dnia na dzień).

„Polityka” to największy tygodnik w Polsce. Według najnowszych danych Polskich Badań Czytelnictwa miała najwyższą na rynku tygodników sprzedaż w pierwszym kwartale 2022 r. Z wynikiem 92 tys. średnio sprzedanych wydań tygodniowo „Polityka” była tym samym najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Co bardzo ważne, tygodnik nie ma sobie równych pod względem sprzedaży wydań cyfrowych. W pierwszym kwartale 2022 r. miał średnio 24 tys. płacących prenumeratorów, zdecydowanie wyprzedzając konkurencję.

Legimi to największa internetowa biblioteka. Zapewnia dostęp do tysięcy tytułów zarówno w formie ebooków, jak i audiobooków. Autorskie rozwiązanie synchrobooka pozwala na czytanie lub słuchanie książek między platformami. W katalogu można znaleźć nie tylko najświeższe premiery i uznane bestsellery, ale też książki niszowe i nagradzane. Stale rosnąca baza czytelników chwali nie tylko aplikację, ale i różnorodność dostępnych treści.

Reklama
Reklama