„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Forum Wyjazdów Językowych 2019 – Łódź i Warszawa

2 i 3 marca 2019 r. odbędzie się IV edycja Forum Wyjazdów Językowych.

Wydarzenie przeznaczone jest dla młodzieży zainteresowanej nauką języków, rodziców myślących o kursie dla swoich dzieci, a także dla wszystkich osób planujących naukę języków obcych za granicą. Impreza odbędzie się w Łodzi oraz w Warszawie, gdzie udział w Forum jest bezpłatny! 3 marca wydarzenie będzie także transmitowane online.

.Materiały klienta.

Forum Wyjazdów Językowych to jedyna okazja w Polsce do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych. To także szansa na rozmowę z ekspertami w zakresie organizacji wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży.

Impreza organizowana jest przez Biuro Wyjazdów Językowych ATAS i ma na celu:

  • popularyzację wyjazdów na kursy językowe za granicą,
  • ułatwienie kontaktu między przedstawicielami szkół językowych a przyszłymi kursantami,
  • prezentacje oferty szkół średnich za granicą,
  • przekazanie praktycznej wiedzy o wyjazdach językowych,
  • pomoc w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze kursu językowego dla dziecka.

Oprócz indywidualnych konsultacji w programie imprezy przewidziano pokazową lekcję języka angielskiego, którą poprowadzi Daniel Jones – wykwalifikowany native speaker ze szkoły Select English. Z kolei przedstawicielka fundacji SHARE! opowie o semestrze i roku szkolnym w Stanach Zjednoczonych podczas wykładu „Rok szkolny za granicą – jak wygląda nauka w szkole średniej w USA?”. Swoimi doświadczeniami i wrażeniami podzielą się także uczestnicy kursów językowych z poprzednich lat. Ponadto nie zabraknie wypowiedzi pracownika ATAS, który, bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji wyjazdów językowych, odpowie na pytanie: „Co jest istotne przy wyborze zagranicznego kursu językowego oraz jak się do niego przygotować?”.

.Materiały klienta.

Swój udział w wydarzeniu zadeklarowało 8 renomowanych szkół językowych: Bede's Summer School, Earlscliffe, Emerald Cultural Institute, English Naturally, More Than English, Select English, Studio Cambridge oraz fundacja SHARE!

W tym roku wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Cogito, English Matters oraz National Geographic Learning.

Wydarzenie jest bezpłatne i można się na nie zapisać na stronie forum.atas.pl. Na wszystkich uczestników czeka specjalna zniżka od ATAS: -500 PLN na dowolny kurs z oferty obecnych na Forum wystawców. Przybyli goście będą mieli także okazję wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest tygodniowy wyjazd językowy do Londynu.

2 marca impreza odbędzie się w Hotelu HOLIDAY INN w Łodzi (ul. Piotrkowska 229/231) i potrwa od godziny 14:00 do godziny 18:00. Z kolei Forum w Warszawie będzie miało miejsce 3 marca w Hotelu Novotel, przy ul. Marszałkowskiej 94/98, w godzinach 10:00-15:00. Obie lokalizacje znajdują się w samym centrum miasta, kilka minut pieszo od Dworca Głównego.

Organizatorzy pomyśleli również o wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu osobiście. To specjalnie dla takich osób będzie prowadzona transmisja online na żywo z imprezy w Warszawie.

Firma ATAS od 30 lat specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy i obozy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży. ATAS już wcześniej organizował podobne wydarzenie pod nazwą Targi Turystyki Językowej, gdzie zapraszał szkoły językowe do Polski. Forum Wyjazdów Językowych to nowa odsłona tradycyjnych spotkań, która stawia na bezpośredni kontakt, doradztwo i edukację.

Szczegóły programu na stronie wydarzenia: forum.atas.pl

.Materiały klienta.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Wymarsz z religii

W szkołach średnich, w dużych miastach, uczestniczący w lekcjach religii to już mniejszość. Topniejąca z roku na rok.

Joanna Podgórska
01.12.2021
Reklama