Rynek

Fleet Market – targi biznesowo-motoryzacyjne

Tegoroczna edycja targów odbędzie się już 20 listopada w warszawskiej hali Global EXPO Tegoroczna edycja targów odbędzie się już 20 listopada w warszawskiej hali Global EXPO mat. pr.
11. edycja targów, tak jak poprzednie, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Impreza odbędzie się 20 listopada w warszawskiej hali Global EXPO.

Fleet Market to wyjątkowe targi, podczas których biznes spotyka się z motoryzacją. Wśród 8 tysięcy gości obecni są reprezentanci międzynarodowych koncernów, prywatni przedsiębiorcy, w tym również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawiciele firm z sektora publicznego. Każda z osób odwiedzających targi będzie mogła zobaczyć i porównać ze sobą samochody z różnych segmentów rynkowych. Fleet Market to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z przedsiębiorcami i specjalistami wykorzystującymi w codziennej pracy samochody. To coś na kształt wielomarkowego salonu motoryzacyjnego, gdzie można zapoznać się z nowościami motoryzacyjnymi, w tym z samochodami które dopiero wejdą do sprzedaży, uzyskać poradę biznesową, czy poznać korzyści wynikające z nowoczesnych form finansowania.

Targi Fleet Market 2018.mat. pr.Targi Fleet Market 2018.

Przekrojowe zaprezentowanie oferty rynkowej przez importerów motoryzacyjnych pozwala dopasować odpowiedni samochód do potrzeb prowadzonej działalności. W tym roku targi należą do samochodów z napędami ekologicznymi, w tym także do samochodów użytkowych. Goście będą mogli zapoznać się z takimi samochodami jak: MAN eTGE, Renault Master Z.E. Iveco Daily CNG, Ford Custom Hybrid. Toyota zaprezentuje niewielkiego dostawczaka model Proace City, Fiat przywiezie zupełnie nowe Ducato, a Citroen model Berlingo.

Targi Fleet Market 2018.mat. pr.Targi Fleet Market 2018.

Niezwykle imponująco przedstawia się segment osobowych aut z napędami ekologicznymi. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć takie modele jak: DS 3 Croosback E-Tense, Opel Corsa – e, Peugeot e-208, Opel Grandland X PHEV, Mini PHEV, Subaru Forester e-Boxer, Renault ZOE, Hyundai Ioniq electric, KIA Niro hybrid, hybrydowego Forda Explorera czy nową Toyotę C-HR.

Do tego całą gama spalinowych nowości: KIA Xceed, Ford Puma, Lexus RX, Renault Captur, Dodge Challanger, Citroën C3 Aircross, Fiat 500, Ssangyong Korando, czy Toyota Supra.

Tak wyglądały Targi Fleet Market w roku 2018.mat. pr.Tak wyglądały Targi Fleet Market w roku 2018.

Instytucje finansowe przedstawią atrakcyjne oferty finansowania, takie jak leasing, wynajem czy abonament dedykowane właśnie firmom. Podczas targów Fleet Market swoje produkty przedstawią też niezależne firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, koncerny paliwowe oraz sieci zajmujące się serwisowaniem aut.

Fleet Market to również konferencje, panele, debaty z udziałem ekspertów z Polski i z zagranicy. Sporo uwagi poświęcimy analizie nadchodzących w 2020 roku zmian prawnych i podatkowych oraz nowym regulacjom w kodeksie pracy. Kulminacyjnym punktem konferencji będzie debata z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów, której temat brzmi: Rynek motoryzacyjny i biznesowy po wprowadzeniu samochodów elektrycznych i nowych norm emisji spalin.

Targi Fleet Market 2018.mat. pr.Targi Fleet Market 2018.

Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Polityka 46.2019 (3236) z dnia 12.11.2019; Reklama; s. ${issuePage}
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Szkoła bardzo szkodzi. Uczniom, demokracji, światu

Rozmowa z dr. Mikołajem Marcelą o fatalnych skutkach kultywowania XIX-wiecznej formuły szkoły, wychowywaniu do autorytaryzmu i o tym, jak można to zmienić.

Jacek Żakowski
18.09.2021
Reklama