Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Rynek

Zimowy wypoczynek w nowym Aries Hotel & Spa Wisła

Aries Hotel & Spa Wisła – pokój Aries Hotel & Spa Wisła – pokój mat. pr.
U źródeł Wisły w otoczeniu bujnej beskidzkiej natury powstał hotel pełen dobrego smaku. W Aries Hotel & Spa Wisła można rozgościć się w stylowych i komfortowych pokojach, których design i wystrój inspirowany jest lokalnym rzemiosłem.

Tutaj nowoczesność łączy się z folklorem, tworząc wyją̨tkową̨ przestrzeń do wypoczynku. W hotelowej Restauracji POLKA każdy posiłek zmienia się w małe święto, a wszystkie smaki, aromaty i kolory cieszą zmysły. Zimowa regeneracja w ARIES Spa ukoi zmęczone ciało i umysł. Zabiegi i masaże bazujące na naturalnych kosmetykach uznanych polskich marek dodadzą witalności i poprawią nastrój. Strefa wellness z basenem termalnym, saunami, siłownią i zewnętrznym jacuzzi z widokiem na las będą dopełnieniem relaksu. Dwie sale zabaw dla najmłodszych oraz ciekawe zajęcia pod okiem animatorów wypełnią czas dzieciom i pozwolą na chwilę wytchnienia rodzicom. Bliskość stoków ze świetną infrastrukturą narciarską powoduje, że jest to wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek zimą w górach.

Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellnessmat. pr.Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellness

Aries Hotel & Spa Wisła

ul. Czarne 3, Wisła

www.AriesWisla.pl

Reklama

Czytaj także

null
Kraj

Czy oddawać Ukrainie polskie patrioty? NATO naciska, presja rośnie, Warszawa odmawia

Międzynarodowa presja na Polskę nie maleje – zapewne będzie rosła do szczytu w Waszyngtonie, któremu potrzeba „sukcesu". W którymś momencie Warszawa może być nawet napiętnowana za opór, zwłaszcza jeśli na podarowanie Ukrainie świeżo kupionych patriotów zdecydują się Rumunia lub Szwecja.

Marek Świerczyński, Polityka Insight
14.05.2024
Reklama