Rynek

Zimowy wypoczynek w nowym Aries Hotel & Spa Wisła

Aries Hotel & Spa Wisła – pokój Aries Hotel & Spa Wisła – pokój mat. pr.
U źródeł Wisły w otoczeniu bujnej beskidzkiej natury powstał hotel pełen dobrego smaku. W Aries Hotel & Spa Wisła można rozgościć się w stylowych i komfortowych pokojach, których design i wystrój inspirowany jest lokalnym rzemiosłem.

Tutaj nowoczesność łączy się z folklorem, tworząc wyją̨tkową̨ przestrzeń do wypoczynku. W hotelowej Restauracji POLKA każdy posiłek zmienia się w małe święto, a wszystkie smaki, aromaty i kolory cieszą zmysły. Zimowa regeneracja w ARIES Spa ukoi zmęczone ciało i umysł. Zabiegi i masaże bazujące na naturalnych kosmetykach uznanych polskich marek dodadzą witalności i poprawią nastrój. Strefa wellness z basenem termalnym, saunami, siłownią i zewnętrznym jacuzzi z widokiem na las będą dopełnieniem relaksu. Dwie sale zabaw dla najmłodszych oraz ciekawe zajęcia pod okiem animatorów wypełnią czas dzieciom i pozwolą na chwilę wytchnienia rodzicom. Bliskość stoków ze świetną infrastrukturą narciarską powoduje, że jest to wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek zimą w górach.

Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellnessmat. pr.Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellness

Aries Hotel & Spa Wisła

ul. Czarne 3, Wisła

www.AriesWisla.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Olimpiada inna niż wszystkie

Potwierdza się reguła: drugi tydzień olimpijskiej rywalizacji jest dla Polaków bardziej udany niż pierwszy. Ale wiele wskazuje na to, że do niedużej średniej jedenastu medali z poprzednich igrzysk tym razem nie dociągniemy.

Marcin Piątek
03.08.2021
Reklama