Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Zimowy wypoczynek w nowym Aries Hotel & Spa Wisła

Aries Hotel & Spa Wisła – pokój Aries Hotel & Spa Wisła – pokój mat. pr.
U źródeł Wisły w otoczeniu bujnej beskidzkiej natury powstał hotel pełen dobrego smaku. W Aries Hotel & Spa Wisła można rozgościć się w stylowych i komfortowych pokojach, których design i wystrój inspirowany jest lokalnym rzemiosłem.

Tutaj nowoczesność łączy się z folklorem, tworząc wyją̨tkową̨ przestrzeń do wypoczynku. W hotelowej Restauracji POLKA każdy posiłek zmienia się w małe święto, a wszystkie smaki, aromaty i kolory cieszą zmysły. Zimowa regeneracja w ARIES Spa ukoi zmęczone ciało i umysł. Zabiegi i masaże bazujące na naturalnych kosmetykach uznanych polskich marek dodadzą witalności i poprawią nastrój. Strefa wellness z basenem termalnym, saunami, siłownią i zewnętrznym jacuzzi z widokiem na las będą dopełnieniem relaksu. Dwie sale zabaw dla najmłodszych oraz ciekawe zajęcia pod okiem animatorów wypełnią czas dzieciom i pozwolą na chwilę wytchnienia rodzicom. Bliskość stoków ze świetną infrastrukturą narciarską powoduje, że jest to wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek zimą w górach.

Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellnessmat. pr.Aries Hotel & Spa Wisła – strefa wellness

Aries Hotel & Spa Wisła

ul. Czarne 3, Wisła

www.AriesWisla.pl

Reklama

Czytaj także

Kraj

Sondaż „Polityki”: Jak Polacy oceniają 8 lat rządów PiS. Czy te wyniki dają nadzieję?

Nasz sondaż pokazuje, że pewna grupa elektoratu opozycji tkwi w specyficznym politycznym półśnie: może by i chcieli, aby PiS stracił władzę, ale się przy tym nie upierają. Stale trzeba im wysyłać nowe impulsy, uzmysławiać ekscesy władzy (ostatnio afera wizowa), aby wyrwać ich z przekonania, że „jest tak jak zawsze i lepiej nie będzie”. Natomiast PiS już obudził swoich wyborców-śpiochów.

Mariusz Janicki
20.09.2023
Reklama