Iza Cisek
Iza Cisek
Leszek Zych/Polityka

Iza Cisek

Absolwentka teatrologii UJ.

Jestem dziennikarką od kilkunastu lat, początkowo zajmowałam się modą. Kilka lat temu tematami moich artykułów stały się rozwój osobisty, praca z ciałem, zdrowie pojmowane holistycznie, związek pomiędzy zdrowiem a jedzeniem i psychologia.

Pracuję także jako konsultantka do spraw ubioru. Rozpoczynam współpracę z SWPS jako wykładowca mody w ramach kursu Moda, Media, Marketing. Ostatnio najchętniej prowadzę warsztaty dotyczące kwestii wizerunkowo-rozwojowej związanej z tematyką postrzegania własnego wyglądu i poczucia własnej wartości. Umiejętności pracy z ludźmi doskonalę w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż - jestem słuchaczką ostatniego roku. Kilka miesięcy temu stworzyłam Czerwony Namiot - przestrzeń dla rozwoju, w której w przyjaznej atmosferze kobiety mogą dzielić się swoimi doświadczeniami.

Uwielbiam taniec i ruch - praktykuję jogę i tańczę każdego dnia. Równowagę i pogodę ducha odzyskuję w kontakcie z przyrodą. Zimą uprawiam ski-touring, latem pływam w każdej dostępnej rzece, jeziorze i - najchętniej - morzu.

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną