"Ja, My, Oni" w Internecie - co gdzie znaleźć?
W internetowym wydaniu poradnika „Ja, My, Oni” chcemy uzupełnić i poszerzyć ofertę zawartą w pojawiających się na rynku zeszytach.
Joanna Cieśla. Dziennikarka, psycholog, redaktor internetowego wydania Ja, My, Oni
Polityka

Joanna Cieśla. Dziennikarka, psycholog, redaktor internetowego wydania Ja, My, Oni

W rubryce Okiem eksperta mogą Państwo zapoznać się z komentarzami naszych ekspertów – naukowców i cenionych praktyków – którzy z psychologicznej perspektywy przyglądają się bieżącym wydarzeniom politycznym, z życia społecznego, ze świata kultury i sportu.

W części Poradnik psychologiczny oddajemy do Państwa dyspozycji podzielone tematycznie kompendium tekstów psychologicznych - artykułów i wywiadów, które pojawiły się w dotychczas opublikowanych poradnikach, czy też na łamach „Polityki.” Podobnie jak nasze zeszyty, ta część internetowego wydania podzielona jest na trzy sekcje. Sekcja „Ja” zawiera materiały poświęcone pracy nad sobą, czerpaniu radości z życia, a także problemom, które mogą dotknąć każdego z nas. Część „My” dotyczy relacji – miłosnych i rodzicielskich, czy szerzej – naszego funkcjonowania w tym mikroświecie, jakim jest rodzina i nasze najbliższe otoczenie. W sekcji „Oni” zajmujemy się zagadnieniami związanymi z szerszym życiem społecznym – w pracy, ale też w rolach konsumenta, czy wyborcy. Zachęcamy Państwa do zamieszczania własnych refleksji i odczuć w komentarzach pod tekstami. Mamy nadzieję, że da to początek żywemu forum, poprzez które będą Państwo mogli wymieniać się opiniami na temat artykułów, ale też własnymi doświadczeniami w obszarach, których artykuły dotyczą.

Poprzez nasz sklep internetowy można także kupić najnowszy zeszyt z naszego cyklu, oraz te, które były dostępne na rynku w poprzednich miesiącach. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną