Polityka z raportem i okładką trójwymiarową na wybory
W najnowszej POLITYCE - Baczyński, Paradowska, Żakowski, Janicki i Władyka na wybory. Oraz specjalna, trójwymiarowa okładka.
Polityka

Nie jesteśmy prorokami. Nie wiemy jak potoczą się niedzielne wybory prezydenckie. Sondaże też nie dają jednoznacznej odpowiedzi czy I tura przyniesie rozstrzygniecie. Wszystko okaże się w najbliższą niedzielę. Warto jednak przed oddaniem głosu przyjrzeć się raz jeszcze dwóm głównym faworytom tych wyborów: Bronisławowi Komorowskiemu i Jarosławowi Kaczyńskiemu.

W najnowszym numerze Tygodnika POLITYKA publikujemy specjalny raport wyborczy, przygotowany przez naszych komentatorów i publicystów (Jerzy Baczyński, Janina Paradowska, duet autorski Mariusz Janicki/Wiesław Władyka, Jacek Żakowski).

Towarzyszy mu specjalna trójwymiarowa okładka: pierwsza w POLITYCE, ale chyba i w całej polskiej prasie. W połowie nakładu Polityki (100 tys. egz.) okładka została wyprodukowana w technologii druku soczewkowego. Dzięki specjalnej folii z soczewkami powstał trójwymiarowy obraz: dwaj faworyci tych wyborów nie byli już od dawna tak blisko siebie. Ale wygrać może tylko jeden.
Zapraszamy do lektury i wyboru swojego kandydata na okładce Polityki.

 

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną