Kraj

Kaczyński nigdy się nie ożenił, bo chciał służyć Polsce. Kobiety uniknęły najgorszego

Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość / Facebook
Jarosław Kaczyński ma dobro Polski „na najważniejszym miejscu”, gdyż jest wielkim patriotą.

W radiu Zet poseł PiS Marek Suski uczciwie powiedział, gdzie Jarosław Kaczyński ma dobro Polski. Otóż Jarosław Kaczyński ma dobro Polski „na najważniejszym miejscu”, gdyż jest wielkim patriotą.

Polska, powiada Suski, jest najważniejszą rzeczą w życiu prezesa PiS, któremu tak bardzo zależy na Polsce, że się z tego powodu nie ożenił.

„Nie ożenił się właśnie dlatego, że służył Polsce. Nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał, służąc Polsce” –tłumaczy poseł.

Ze słów Suskiego wynika, że kobiety, które nie zostały żonami Jarosława Kaczyńskiego i którym on nigdy do niczego nie służył, uniknęły najgorszego. Niestety Polska nie uniknęła, bo to ją – zamiast żony – unieszczęśliwia dzisiaj Jarosław Kaczyński. I nic nie wskazuje na to, by miał ją w najbliższej przyszłości pozostawić.

Nie jest tajemnicą, że od roku prezes PiS usiłuje po dobroci nakłonić Polskę do współżycia. Z tym że niektórzy przewidują, że rozpalony patriotyzmem do biało-czerwoności w końcu weźmie ją siłą.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Historia

Wojna secesyjna: arystokrata Lee kontra łachmyta Grant

150 lat temu skończyła się wojna secesyjna. Armiami stron dowodzili generałowie Robert Edward Lee i Ulisses Grant. Reprezentowali dwie bardzo odmienne wersje sukcesu z amerykańskiego snu.

Grzegorz Mathea
14.04.2015
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną