Zgłaszajmy kandydatury do nagrody Ośrodka Karta
Ośrodek Karta zachęca czytelników Polityka.pl do zgłaszania kandydatur do pierwszej edycji Nagrody Karty im. Katarzyny Miernickiej za działania na rzecz pamięci historycznej służące wspólnocie obywatelskiej.
Ośrodek Karta w Warszawie

Nagroda zostanie przyznana osobie z Polski lub zagranicy, która w swojej aktywności, czynach, dokonaniach czy też w postawie kieruje się szeroko rozumianymi ideami i wartościami upowszechnianymi przez Kartę – za działania związane z przeszłością, służące jedności wspólnoty obywatelskiej lub przeciwstawiające się jej podziałom. Działania te nie muszą być datowane w roku poprzedzającym wręczanie nagrody.

Laureat/laureatka otrzyma nagrodę w wysokości 30 tysięcy zł (brutto).

Zgłoszenia kandydatur prosimy przesyłać zgodnie z załączonym kwestionariuszem do 31 stycznia 2019, pod adresem: nagrodakarty@karta.org.pl.

Regulamin NAGRODY i kwestionariusz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj: https://karta.org.pl/Aktualnosci/Anons_Nagrody_KARTY_im__Katarzyny_Miernickiej/913.

Nagroda zostanie wręczona po raz pierwszy na uroczystej gali 27 marca 2019 r. w kinie Iluzjon (Warszawa), w powiązaniu z podsumowaniem rocznych dokonań Ośrodka, Dniem Darczyńcy Pamięci (podzięką dla tych, którzy w KARCIE współtworzą archiwum społeczne XX wieku) i Klubem KARTY.

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj