Ludzie i style

Škoda Octavia Scout – przyjaciel aktywnej rodziny

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Coraz chętniej korzystamy z rozwiązań zwiększających możliwości naszego działania, ułatwiających nam życie, a przy tym nie ograniczających naszych pomysłów, szczególnie w kwestii spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi w ciekawych miejscach. Taki styl życia to gotowość wykorzystania każdej sprzyjającej okazji. Wyjeżdżamy? Tak! Kiedy? Najlepiej od razu. Zabieramy sprzęt? Jasne, dla wszystkich! Zmieścimy się? Oczywiście! Jedziemy Škodą Octavią Scout i żadna droga nam nie straszna!

Scout to auto dla osób, które szukają rozrywki zarówno w mieście jak i poza nim. Cenią swobodę wyboru najciekawszej trasy podróży, ale nie pozostają przy tym obojętne na kwestie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ten model Škody Octavia posiada wszelkie zalety, aby być najlepszym i niezawodnym przyjacielem całej aktywnej rodziny. Jako przestronne kombi pozwala spakować bagaż niezbędny nawet w dłuższej sportowej eskapadzie. A dzięki nowoczesnemu napędowi na cztery koła i wyższemu zawieszeniu, dojedzie bezpiecznie do celu nawet po stromych zboczach, poza utwardzoną drogą i w niesprzyjających warunkach pogodowych. Kwestie bezpieczeństwa są tu kluczowe. Auto ostrzega kierowcę przed innymi uczestnikami ruchu znajdującymi się w martwym polu widoczności. Aktywna funkcja Crew Protect Assist, w razie kolizji, ogranicza jej możliwe skutki poprzez zamknięcie szyb i okna panoramicznego oraz natychmiastowe zaciśnięcie pasów bezpieczeństwa. Współpracuje też z systemem nadzoru odstępu między pojazdami, awaryjnego hamowania w mieście i ochrony pieszych.

I wreszcie, co ważne we wspólnych wypadach: podróżujący Scoutem nie muszą przerywać swojej obecności on-line. Auto zostało bowiem wyposażone w zaawansowane technologie wymiany danych oraz synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, hotspot WLAN, moduł LTE, usługi on-line Škoda Connect oraz opcjonalny, topowy system nawigacyjny Columbus z ekranem 9,2 cala. W czasie wyprawy z dziećmi można mieć pewność, że nie będą pytać: a kiedy dojedziemy?

Ze Scoutem łatwo się „zaprzyjaźnić”. Wyjazd na urlop, czy wypad za miasto z rodziną będą przyjemnością, kiedy potrzebny bagaż i sprzęt sportowy można łatwo zapakować, a na miejsce dojechać komfortowo i bezpiecznie. Škoda Octavia Scout to niezawodny towarzysz podróży dla tych, którzy szukają przygód – ale nie chcą ich mieć po drodze!

Opr. Zofia Leśniewska

Polityka 16.2017 (3107) z dnia 18.04.2017; Prezentacja; s. 0
Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Każde „nie” to głos szatana. Przemoc księży egzorcystów wychodzi na światło dzienne

W czasie śledztwa zamiast skupić się na tym, że odebrano mi wolność i molestowano, zajmowano się udowodnieniem, czy umiem mówić po aramejsku. Gdyby zmienić słowa „oprawca ksiądz” na „oprawca mężczyzna”, optyka na to, co się stało, byłaby zupełnie inna – mówi Irena, egzorcyzmowana wbrew woli przez kilkunastu księży.

Agata Szczerbiak
13.06.2024
Reklama