Ludzie i style

Škoda Octavia Scout – przyjaciel aktywnej rodziny

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Coraz chętniej korzystamy z rozwiązań zwiększających możliwości naszego działania, ułatwiających nam życie, a przy tym nie ograniczających naszych pomysłów, szczególnie w kwestii spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi w ciekawych miejscach. Taki styl życia to gotowość wykorzystania każdej sprzyjającej okazji. Wyjeżdżamy? Tak! Kiedy? Najlepiej od razu. Zabieramy sprzęt? Jasne, dla wszystkich! Zmieścimy się? Oczywiście! Jedziemy Škodą Octavią Scout i żadna droga nam nie straszna!

Scout to auto dla osób, które szukają rozrywki zarówno w mieście jak i poza nim. Cenią swobodę wyboru najciekawszej trasy podróży, ale nie pozostają przy tym obojętne na kwestie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ten model Škody Octavia posiada wszelkie zalety, aby być najlepszym i niezawodnym przyjacielem całej aktywnej rodziny. Jako przestronne kombi pozwala spakować bagaż niezbędny nawet w dłuższej sportowej eskapadzie. A dzięki nowoczesnemu napędowi na cztery koła i wyższemu zawieszeniu, dojedzie bezpiecznie do celu nawet po stromych zboczach, poza utwardzoną drogą i w niesprzyjających warunkach pogodowych. Kwestie bezpieczeństwa są tu kluczowe. Auto ostrzega kierowcę przed innymi uczestnikami ruchu znajdującymi się w martwym polu widoczności. Aktywna funkcja Crew Protect Assist, w razie kolizji, ogranicza jej możliwe skutki poprzez zamknięcie szyb i okna panoramicznego oraz natychmiastowe zaciśnięcie pasów bezpieczeństwa. Współpracuje też z systemem nadzoru odstępu między pojazdami, awaryjnego hamowania w mieście i ochrony pieszych.

I wreszcie, co ważne we wspólnych wypadach: podróżujący Scoutem nie muszą przerywać swojej obecności on-line. Auto zostało bowiem wyposażone w zaawansowane technologie wymiany danych oraz synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, hotspot WLAN, moduł LTE, usługi on-line Škoda Connect oraz opcjonalny, topowy system nawigacyjny Columbus z ekranem 9,2 cala. W czasie wyprawy z dziećmi można mieć pewność, że nie będą pytać: a kiedy dojedziemy?

Ze Scoutem łatwo się „zaprzyjaźnić”. Wyjazd na urlop, czy wypad za miasto z rodziną będą przyjemnością, kiedy potrzebny bagaż i sprzęt sportowy można łatwo zapakować, a na miejsce dojechać komfortowo i bezpiecznie. Škoda Octavia Scout to niezawodny towarzysz podróży dla tych, którzy szukają przygód – ale nie chcą ich mieć po drodze!

Opr. Zofia Leśniewska

Polityka 16.2017 (3107) z dnia 18.04.2017; Prezentacja; s. 0
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Wielka Brytania była liderem szczepień. Więc co poszło nie tak?

Chociaż szczepi się rekordowo wielu młodych i rozważane jest wprowadzenie nakazu kłucia pracowników domów opieki, to wirus nie ustępuje. Wariant delta się szerzy, a Boris Johnson znów jest w ogniu krytyki.

Mateusz Mazzini
19.06.2021
Reklama