Fiszki POLITYKI w konkursie Innovation 2018!
Rozdanie nagród odbędzie się 23 kwietnia podczas Gali Konkursu Innovation 2018 w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.
mat. pr.

Fiszki POLITYKI obchodząca w lutym rok istnienia aplikacja mobilna, nowe „dziecko” naszego wydawnictwa, zostały zakwalifikowane do tegorocznej edycji konkursu Innovation 2018, organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Aplikacja powstała wspólnie z grupą naszych najmłodszych czytelników i we współpracy z firmą Google. Fiszki POLITYKI przedstawiają artykuły pochodzące z tygodnika oraz inne, specjalnie przygotowywane treści w formie wirtualnych karteczek. Czyli wypełnionych wiedzą fiszek, które łatwo się czyta nawet na małym ekranie telefonu.

Konkurs Innovation 2018 wydaje się być najlepszą platformą, na której przedsiębiorcy mogą pokazać swoje najbardziej ciekawe, nieoczywiste, zaskakujące i odważne projekty wdrożone w ostatnim roku. W konkursie są nagradzane takie innowacje, które pojawiły się w marketingu i komunikacji marketingowej niezależnie od kanału, narzędzia czy zasięgu.

Kategorie w konkursie zostały ułożone w taki sposób, aby móc porównywać rozwiązania o podobnych charakterystykach. „Nie dzielimy współczesnej nam rzeczywistości na świat online i offline – taki podział jest całkowicie sztuczny. Chcemy doceniać technologię i pomysł, nagradzać zarówno implementację jak i same produkty” zapewniają organizatorzy.

Konkurs jest podzielony na trzy główne obszary tematyczne:

1. Innowacyjny Biznes – produkt, usługę, model biznesowy, e-commerce/m-commerce – koncepcje, których wartość wynika z eliminacji barier lub wykorzystywaniu synergii.
2. Innovacyjne Doświadczenie – nowatorskie pomysły na doświadczenia wzmacniające więź ludzi z markami.
3. Innovacyjne Media – gdzie można zgłaszać sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu, i o właściwym czasie.

Nagrodą w konkursie jest statuetka, która co roku jest projektowana przez innego artystę. W tym roku twórcą jest Justyna Stoszek (w poprzednich latach projekty wykonali: Janusz Kaniewski, Gosia Baczyńska, Studio Rygalik, Studio WWAA). Zgłaszając projekty zbiera się więc unikalne „dzieła sztuki”.

W zeszłorocznej edycji konkursu Innovation 2017 najwięcej nagród m.in. trzy złota, przyznano agencji Saatchi&Saatchi Interactive Solutions. Trzy złota przyznano też za projekty dla IKEA zrealizowana przez firmy Kalicińscy, MEC, Blue Ivy, Performance Media, Garden of Words i Grey Group Poland.

Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu upływa 28 lutego 2018. Gala rozdania nagród odbywa się 23 kwietnia w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Wybrane, nagrodzone złotą statuetką zgłoszenia będą prezentowane publicznie następnego dnia, na konferencji Innovation (24 kwietnia, Reduta Banku Polskiego).

Oby znalazły się wśród nich także Fiszki POLITYKI!

Aplikację można pobrać na telefon z systemem Android oraz iOS i testować bezpłatnie przez 30 dni. Uwaga! Aplikacja nie zawiera żadnych reklam!

Czytaj także

Trendy, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj