Ludzie i style

Telewizor jak obraz

Samsung / Materiały partnera
Jeśli cenisz rozwiązania nieszablonowe, kochasz piękno i minimalistyczny design, to jest bardzo prawdopodobne, że telewizor The Frame skradnie Twoje serce.

Dlaczego jest tak wyjątkowy? Gdy go wyłączysz, zamiast czarnego ekranu zobaczysz ulubione obrazy, nowoczesną grafikę czy zdjęcia, pochodzące z renomowanych światowych muzeów i galerii. Sam zdecydujesz, jakie dzieło ozdobi domowy salon – w specjalnie stworzonym internetowym sklepie ze sztuką Art Store do wyboru jest już ponad 1000 pozycji.

Podziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.Samsung/Materiały partneraPodziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.

Co więcej, The Frame nie tylko pozwala wyświetlić sztukę czy własne zdjęcia, ale także wygląda jak obraz – dzięki wymiennym, opcjonalnym ramkom, które dostępne są w trzech kolorach ekran będzie świetnie prezentował się pośród domowej kolekcji sztuki. To telewizor, który pozwoli doświadczyć niewyobrażalnej głębi obrazu zarówno podczas oglądania filmów i seriali, jak i podziwiania dzieł sztuki. Zadba o to technologia ekranu QLED.

Reklama

Czytaj także

O Polityce

Uwaga czytelnicy! Kioski Garmond Press bez „Polityki”

Znajdziecie nas w punktach sprzedaży innych dystrybutorów.

Wydawca „Polityki”
14.03.2023
Reklama