Ludzie i style

Telewizor jak obraz

Samsung / Materiały partnera
Jeśli cenisz rozwiązania nieszablonowe, kochasz piękno i minimalistyczny design, to jest bardzo prawdopodobne, że telewizor The Frame skradnie Twoje serce.

Dlaczego jest tak wyjątkowy? Gdy go wyłączysz, zamiast czarnego ekranu zobaczysz ulubione obrazy, nowoczesną grafikę czy zdjęcia, pochodzące z renomowanych światowych muzeów i galerii. Sam zdecydujesz, jakie dzieło ozdobi domowy salon – w specjalnie stworzonym internetowym sklepie ze sztuką Art Store do wyboru jest już ponad 1000 pozycji.

Podziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.Samsung/Materiały partneraPodziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.

Co więcej, The Frame nie tylko pozwala wyświetlić sztukę czy własne zdjęcia, ale także wygląda jak obraz – dzięki wymiennym, opcjonalnym ramkom, które dostępne są w trzech kolorach ekran będzie świetnie prezentował się pośród domowej kolekcji sztuki. To telewizor, który pozwoli doświadczyć niewyobrażalnej głębi obrazu zarówno podczas oglądania filmów i seriali, jak i podziwiania dzieł sztuki. Zadba o to technologia ekranu QLED.

Reklama

Czytaj także

Rynek

Zakredytowani, czyli koszmar milionów. W Polaków uderzyło cenowe tsunami

Mieszkań dla młodych nie ma i długo nie będzie. Pieniędzy na nie też nie. Kredyty duszą. Koszmar. A tak chciałoby się normalnie żyć.

Joanna Cieśla
18.05.2022
Reklama