Ludzie i style

Telewizor jak obraz

Samsung / Materiały partnera
Jeśli cenisz rozwiązania nieszablonowe, kochasz piękno i minimalistyczny design, to jest bardzo prawdopodobne, że telewizor The Frame skradnie Twoje serce.

Dlaczego jest tak wyjątkowy? Gdy go wyłączysz, zamiast czarnego ekranu zobaczysz ulubione obrazy, nowoczesną grafikę czy zdjęcia, pochodzące z renomowanych światowych muzeów i galerii. Sam zdecydujesz, jakie dzieło ozdobi domowy salon – w specjalnie stworzonym internetowym sklepie ze sztuką Art Store do wyboru jest już ponad 1000 pozycji.

Podziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.Samsung/Materiały partneraPodziwiaj prace największych mistrzów malarstwa na ekranie The Frame i stwórz swoją prywatną galerię.

Co więcej, The Frame nie tylko pozwala wyświetlić sztukę czy własne zdjęcia, ale także wygląda jak obraz – dzięki wymiennym, opcjonalnym ramkom, które dostępne są w trzech kolorach ekran będzie świetnie prezentował się pośród domowej kolekcji sztuki. To telewizor, który pozwoli doświadczyć niewyobrażalnej głębi obrazu zarówno podczas oglądania filmów i seriali, jak i podziwiania dzieł sztuki. Zadba o to technologia ekranu QLED.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Janusz Majewski: Trzeba pokonać inteligencki wstyd

Rozmowa z reżyserem Januszem Majewskim o tym, jak się zachowywać w trudnych czasach, czy istnieje recepta na dobry film oraz o ogładzie, która była ważna nawet u czerwonoarmistów.

Martyna Bunda
09.01.2021
Reklama