Ludzie i style

Historia marek Venis i L′Antic Colonial – Porcelanosa Grupo

Elegancki salon inspirowany bliskością z naturą.

Podłoga – płytki gresowe VENIS Metropolitan Caliza Nature 80x80

Ściana – płytki ceramiczne VENIS Metropolitan Silver Nature 33,3x100, płytki dekoracyjne VENIS Deco Dubai Metropolitan Silver Nature 33,3x100 Elegancki salon inspirowany bliskością z naturą. Podłoga – płytki gresowe VENIS Metropolitan Caliza Nature 80x80 Ściana – płytki ceramiczne VENIS Metropolitan Silver Nature 33,3x100, płytki dekoracyjne VENIS Deco Dubai Metropolitan Silver Nature 33,3x100 mat. pr.
Nowoczesna stylistyka, ale oparta o wnikliwą obserwację natury i prawdę o jej istocie. Masowa sprzedaż, ale równocześnie świeżość pomysłów przypominająca kreatywność startupów. Jak hiszpańskie marki godzą te sprzeczności?

Marka Venis z Porcelanosa Grupo to ikona stylu wśród płytek ściennych i podłogowych. Od prawie 50 lat niezmiennie rozwija się i zaskakuje. Z jednej strony konsekwentnie opiera stylistykę swoich kolekcji o tradycyjną obserwację natury, piękno jej kamieni, drewna, które odwzorowuje z niezrównaną maestrią. Z drugiej strony proponuje ambitne nowości wzornicze, które szybko stają się trendami na światowym rynku. Awangardowe kolekcje są specjalnością marki Venis, która utrzymując pozycję piątego sprzedawcy płytek na świecie, nie traci unikatowej umiejętności kreowania nowych wzorów. Innowacyjny design w mozaikach to z kolei specjalność marki L′Antic Colonial, bazującej na surowcach naturalnych. Wszystkie marki wchodzące w skład Porcelanosa Grupo inwestują w działy R&D, czyli w prace badawczo- rozwojowe. To dzięki nim ich produkty doceniamy za nowoczesne standardy dotyczące ekologii.

Wszystkie marki wchodzące w skład Porcelanosa Grupo inwestują w prace badawczo- rozwojowe.mat. pr.Wszystkie marki wchodzące w skład Porcelanosa Grupo inwestują w prace badawczo- rozwojowe.

Wspólnym mianownikiem działań Venis i L′Antic Colonial jest design, pojęty nie tylko jako piękno produktów, ale także jako świetna organizacja produkcji i sprzedaży. I pewnie dlatego nowojorski showroom Porcelanosa Grupo zaprojektował sam Norman Foster – geniusz współczesnej architektury. Datego też ten budynek znajduje się na najbardziej eleganckiej ulicy Manhattanu – 5th Avenue. Wizyta na jego siedmiu poziomach jest przyjemnością podobną do przechadzki szlakiem galerii sztuki.

Wyjątkowe produkty marek Venis i L′Antic Colonial można obejrzeć i kupić w warszawskich showroomach GALERIE VENIS.

Odrobina blasku w łazience? Czemu nie. Płytki ceramiczne o metalizowanym wykończeniu sprawdzą się w tym przypadku idealnie.

Ściana – metalizowane płytki dekoracyjne VENIS Sydney Silver 33,3x100mat. pr.Odrobina blasku w łazience? Czemu nie. Płytki ceramiczne o metalizowanym wykończeniu sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Ściana – metalizowane płytki dekoracyjne VENIS Sydney Silver 33,3x100

Stylowy salon w etnicznym styluPodłoga – płytki gresowe VENIS Dakota Sandstone Gray 80x80Ściana – płytki ceramiczne VENIS Dakota Sandstone Gray 45x120, płytki strukturalne VENIS Deco Lines Dakota Sandstone Gray 33,3x100mat. pr.Stylowy salon w etnicznym stylu Podłoga – płytki gresowe VENIS Dakota Sandstone Gray 80x80 Ściana – płytki ceramiczne VENIS Dakota Sandstone Gray 45x120, płytki strukturalne VENIS Deco Lines Dakota Sandstone Gray 33,3x100

Minimalistyczna aranżacja salonu z wykorzystaniem jednego z aktualnych trendów - płytek ceramicznych i gresowych inspirowanych surowym betonem.
Podłoga – płytki gresowe VENIS Cosmos 59,6x59,6
Ściana – płytki ceramiczne VENIS Cosmos 45x120Materiały klientaMinimalistyczna aranżacja salonu z wykorzystaniem jednego z aktualnych trendów - płytek ceramicznych i gresowych inspirowanych surowym betonem. Podłoga – płytki gresowe VENIS Cosmos 59,6x59,6 Ściana – płytki ceramiczne VENIS Cosmos 45x120

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Układ się rozpada. Spowiedź byłego doradcy Morawieckiego

Tomasz Krawczyk, były doradca Lecha Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, o nadziejach i złudzeniach ludzi PiS.

Rafał Kalukin
03.12.2020
Reklama