Ludzie i style

Konkurs: zaprojektuj wnętrze jak najbliższe naturze

mat. pr.
Magazyn „Salon” i firmy Venis i Lantic Colonial oraz Galerie Venis zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie – na projekt wnętrza jak najbliżej natury.

W projekcie należy wykorzystać produkty z aktualnej oferty hiszpańskich marek Venis i Lantic Colonial.

Nagrody za I, II i III miejsce: wyjazd do Nowego Jorku (w programie wycieczka szlakiem najciekawszej nowojorskiej architektury i zwiedzanie nowego showroomu projektu Normana Fostera, marki Porcelanosa Grupo na 5th Avenue. Zdobywca I miejsca zostanie nagrodzony publikacją zwycięskiego projektu na łamach magazynu „Salon”.

***

Inspiracje przyrodą dają o sobie mocno znać w projektach współczesnych wnętrz. Jest to związane z pozytywnymi skojarzeniami, jakie budzi natura. Kojarzymy ją z odpoczynkiem, energią czerpaną z ziemi, spokojem, swobodą i nieograniczoną przestrzenią. Zainspiruj się przyrodą i jej odwzorowaniem w ofercie najlepszych hiszpańskich marek: Venis i Lantic Colonial. Odkryj ich piękno i zaprojektuj przyjazne, komfortowe wnętrze (do wyboru: salon, sypialnia, łazienka lub kuchnia). Na nieszablonowe projekty czekamy do 30 stycznia 2020 r. Prace konkursowe i ewentualne pytania prosimy kierować na adres: e.plichta@anicar.com.pl.

Szczegóły, regulamin konkursu i zgłoszenia: na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Reklama

Czytaj także

null
Nauka

Za dużo leków, diagnoz depresji, autyzmu i ADHD? Wielki spór w psychiatrii

Narasta sprzeciw wobec tradycyjnej psychiatrii. Zamiast u lekarzy pomocy szukamy w aplikacjach i poradnikach. Dwie książki próbują uporządkować ten chaos. Z różnym skutkiem.

Paweł Walewski
12.04.2024
Reklama