Ludzie i style

Konkurs: zaprojektuj wnętrze jak najbliższe naturze

mat. pr.
Magazyn „Salon” i firmy Venis i Lantic Colonial oraz Galerie Venis zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie – na projekt wnętrza jak najbliżej natury.

W projekcie należy wykorzystać produkty z aktualnej oferty hiszpańskich marek Venis i Lantic Colonial.

Nagrody za I, II i III miejsce: wyjazd do Nowego Jorku (w programie wycieczka szlakiem najciekawszej nowojorskiej architektury i zwiedzanie nowego showroomu projektu Normana Fostera, marki Porcelanosa Grupo na 5th Avenue. Zdobywca I miejsca zostanie nagrodzony publikacją zwycięskiego projektu na łamach magazynu „Salon”.

***

Inspiracje przyrodą dają o sobie mocno znać w projektach współczesnych wnętrz. Jest to związane z pozytywnymi skojarzeniami, jakie budzi natura. Kojarzymy ją z odpoczynkiem, energią czerpaną z ziemi, spokojem, swobodą i nieograniczoną przestrzenią. Zainspiruj się przyrodą i jej odwzorowaniem w ofercie najlepszych hiszpańskich marek: Venis i Lantic Colonial. Odkryj ich piękno i zaprojektuj przyjazne, komfortowe wnętrze (do wyboru: salon, sypialnia, łazienka lub kuchnia). Na nieszablonowe projekty czekamy do 30 stycznia 2020 r. Prace konkursowe i ewentualne pytania prosimy kierować na adres: e.plichta@anicar.com.pl.

Szczegóły, regulamin konkursu i zgłoszenia: na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Reklama

Czytaj także

Świat

Co z tymi czołgami? Niemiecka prasa o kolejnym sporze Warszawy i Berlina

Spór o Leopardy, obiecane ponoć Polsce w ramach „zamiany okrężnej”, zmienił się w kolejny punkt zapalny. Sprawa rozgrywana jest przez rząd PiS jak zwykle w pełnym świetle jupiterów.

Adam Krzemiński
07.08.2022
Reklama