Ludzie i style

Konkurs: zaprojektuj wnętrze jak najbliższe naturze

mat. pr.
Magazyn „Salon” i firmy Venis i Lantic Colonial oraz Galerie Venis zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie – na projekt wnętrza jak najbliżej natury.

W projekcie należy wykorzystać produkty z aktualnej oferty hiszpańskich marek Venis i Lantic Colonial.

Nagrody za I, II i III miejsce: wyjazd do Nowego Jorku (w programie wycieczka szlakiem najciekawszej nowojorskiej architektury i zwiedzanie nowego showroomu projektu Normana Fostera, marki Porcelanosa Grupo na 5th Avenue. Zdobywca I miejsca zostanie nagrodzony publikacją zwycięskiego projektu na łamach magazynu „Salon”.

***

Inspiracje przyrodą dają o sobie mocno znać w projektach współczesnych wnętrz. Jest to związane z pozytywnymi skojarzeniami, jakie budzi natura. Kojarzymy ją z odpoczynkiem, energią czerpaną z ziemi, spokojem, swobodą i nieograniczoną przestrzenią. Zainspiruj się przyrodą i jej odwzorowaniem w ofercie najlepszych hiszpańskich marek: Venis i Lantic Colonial. Odkryj ich piękno i zaprojektuj przyjazne, komfortowe wnętrze (do wyboru: salon, sypialnia, łazienka lub kuchnia). Na nieszablonowe projekty czekamy do 30 stycznia 2020 r. Prace konkursowe i ewentualne pytania prosimy kierować na adres: e.plichta@anicar.com.pl.

Szczegóły, regulamin konkursu i zgłoszenia: na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Co algorytmy mogą odczytać z naszych zdjęć?

Prof. Michał Kosiński o tym, co i jak komputerowe algorytmy mogą odczytać z dowolnego zdjęcia portretowego.

Jacek Żakowski
24.01.2021
Reklama