Ludzie i style

Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic

Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic mat. pr.
250 tys. firm prowadzi sprzedaż online w Polsce. 70% podmiotów rozpoczęło handel w sieci w 2021 roku . Takie dane pokazują, jak duży jest rynek e-commerce oraz jak prężnie rozwija się działalność przedsiębiorców w formie online. Dlatego warto dowiedzieć się o możliwościach skutecznego wykorzystania tak silnego potencjału e-biznesu. Jak to zrobić? O tym w projekcie Cyfrowe Rewolucje. Sprawdź!

Cyfrowe Rewolucje – przewodnik po e-commerce

Projekt mBanku Cyfrowe Rewolucje od kilku lat wspiera małe i średnie firmy w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności e-commerce. Kampania działa na zasadzie darmowego kompendium wiedzy o biznesie w sieci, które jest dostępne dla każdego użytkownika. Wystarczy wejść na stronę Cyfrowych Rewolucji i znaleźć interesujący nas obszar. Do wyboru mamy m.in.:

 • merytoryczne treści, dotyczące działań w sektorze e-handlu;
 • praktyczne porady firm, które odniosły sukces w branży e-commerce;
 • wskazówki dla przedsiębiorców, którzy chcą przenieść firmę do środowiska online.

Projekt Cyfrowe Rewolucje podaje pomocną dłoń przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie e-commerce i muszą mierzyć się z licznymi trudnościami, jakie niesie ze sobą posiadanie firmy w sieci.

Stanowi również silne wsparcie dla użytkowników, pragnących rozwinąć, zmienić lub udoskonalić swój internetowy biznes tak, by przynosił wymierne korzyści i nie zginął w gąszczu konkurencji. Inicjatywa mBanku nie tylko pozwala użytkownikom zdobyć cenną wiedzę, ale też może ich uchronić przed podjęciem decyzji niekorzystnych dla prowadzonej działalności.

Cyfrowe Rewolucje wspierają przedsiębiorców w zakresie:

 • obsługi klienta;
 • prawa;
 • logistyki;
 • dokumentów;
 • płatności;
 • marketingu online.

Baza wiedzy Cyfrowych Rewolucji składa się m.in. z branżowych artykułów i webinarów, a także ukazuje inspirujące historie firm, które osiągnęły sukces online. Projekt umożliwia też skorzystanie z darmowego kursu e-sprzedaży.

Jakie są zalety Cyfrowych Rewolucji?

Główne filary Cyfrowych Rewolucji stanowią: edukacja oraz realna pomoc przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się na e-transformację i działania biznesowe w sieci. Mogą oni dowiedzieć się m.in.:

 • jak budować i rozwijać markę w Internecie;
 • jak z sukcesem sprzedawać online;
 • jak radzić sobie z formalnościami w branży e-commerce.

Projekt przedstawia również narzędzia i metody przydatne dla prowadzenia e-handlu. Dodatkowo oferuje udział w konkursie – można w nim wygrać nagrody pieniężne, a także wsparcie doświadczonych mentorów.

Trzeba podkreślić, że liczba firm, chcących przejść e-rewolucję z mBankiem rośnie z każdą kolejną edycją. W samym konkursie udział wzięło już 2 tys. firm. Nic dziwnego. Cyfrowe Rewolucje pomagają bowiem rozwinąć skrzydła w najważniejszych obszarach e-commerce. Ponadto dostarczają odpowiedzi na trudne pytania, z jakimi muszą się mierzyć przedsiębiorcy, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem online. Brzmi świetnie, prawda? Nie czekaj i dołącz do grona cyfrowych rewolucjonistów!

Bibliografia:

http://www.krs-online.com.pl/

Materiał przygotowany przez mBank Cyfrowe Rewolucje

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Rząd tnie cesarki, choć Polki boją się rodzić naturalnie. Co się dzieje na porodówkach?

Polka idzie dziś po zaświadczenie od psychiatry nie tylko wtedy, kiedy potrzebuje aborcji, ale i po to, żeby zagwarantować sobie cesarskie cięcie. Rodzi w ten sposób już co druga. Eksperci WHO i ONZ przypatrują się tej sytuacji ze zdziwieniem, pytając, co właściwie dzieje się na polskich porodówkach?

Agata Szczerbiak
02.12.2022
Reklama