Ludzie i style

Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic

Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic Cyfrowe Rewolucje – świat e-commerce bez tajemnic mat. pr.
250 tys. firm prowadzi sprzedaż online w Polsce. 70% podmiotów rozpoczęło handel w sieci w 2021 roku . Takie dane pokazują, jak duży jest rynek e-commerce oraz jak prężnie rozwija się działalność przedsiębiorców w formie online. Dlatego warto dowiedzieć się o możliwościach skutecznego wykorzystania tak silnego potencjału e-biznesu. Jak to zrobić? O tym w projekcie Cyfrowe Rewolucje. Sprawdź!

Cyfrowe Rewolucje – przewodnik po e-commerce

Projekt mBanku Cyfrowe Rewolucje od kilku lat wspiera małe i średnie firmy w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności e-commerce. Kampania działa na zasadzie darmowego kompendium wiedzy o biznesie w sieci, które jest dostępne dla każdego użytkownika. Wystarczy wejść na stronę Cyfrowych Rewolucji i znaleźć interesujący nas obszar. Do wyboru mamy m.in.:

 • merytoryczne treści, dotyczące działań w sektorze e-handlu;
 • praktyczne porady firm, które odniosły sukces w branży e-commerce;
 • wskazówki dla przedsiębiorców, którzy chcą przenieść firmę do środowiska online.

Projekt Cyfrowe Rewolucje podaje pomocną dłoń przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie e-commerce i muszą mierzyć się z licznymi trudnościami, jakie niesie ze sobą posiadanie firmy w sieci.

Stanowi również silne wsparcie dla użytkowników, pragnących rozwinąć, zmienić lub udoskonalić swój internetowy biznes tak, by przynosił wymierne korzyści i nie zginął w gąszczu konkurencji. Inicjatywa mBanku nie tylko pozwala użytkownikom zdobyć cenną wiedzę, ale też może ich uchronić przed podjęciem decyzji niekorzystnych dla prowadzonej działalności.

Cyfrowe Rewolucje wspierają przedsiębiorców w zakresie:

 • obsługi klienta;
 • prawa;
 • logistyki;
 • dokumentów;
 • płatności;
 • marketingu online.

Baza wiedzy Cyfrowych Rewolucji składa się m.in. z branżowych artykułów i webinarów, a także ukazuje inspirujące historie firm, które osiągnęły sukces online. Projekt umożliwia też skorzystanie z darmowego kursu e-sprzedaży.

Jakie są zalety Cyfrowych Rewolucji?

Główne filary Cyfrowych Rewolucji stanowią: edukacja oraz realna pomoc przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się na e-transformację i działania biznesowe w sieci. Mogą oni dowiedzieć się m.in.:

 • jak budować i rozwijać markę w Internecie;
 • jak z sukcesem sprzedawać online;
 • jak radzić sobie z formalnościami w branży e-commerce.

Projekt przedstawia również narzędzia i metody przydatne dla prowadzenia e-handlu. Dodatkowo oferuje udział w konkursie – można w nim wygrać nagrody pieniężne, a także wsparcie doświadczonych mentorów.

Trzeba podkreślić, że liczba firm, chcących przejść e-rewolucję z mBankiem rośnie z każdą kolejną edycją. W samym konkursie udział wzięło już 2 tys. firm. Nic dziwnego. Cyfrowe Rewolucje pomagają bowiem rozwinąć skrzydła w najważniejszych obszarach e-commerce. Ponadto dostarczają odpowiedzi na trudne pytania, z jakimi muszą się mierzyć przedsiębiorcy, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem online. Brzmi świetnie, prawda? Nie czekaj i dołącz do grona cyfrowych rewolucjonistów!

Bibliografia:

http://www.krs-online.com.pl/

Materiał przygotowany przez mBank Cyfrowe Rewolucje

Reklama

Czytaj także

null
Kultura

Musicale na fali. Taki mało rozśpiewany z nas naród, a nie ma spektaklu bez piosenki

Nie należymy do narodów rozśpiewanych, ale w teatrze trudno dziś znaleźć spektakl bez choćby jednej piosenki. Przybywa też dobrych rodzimych musicali.

Aneta Kyzioł
18.05.2024
Reklama