Ludzie i style

Powietrze takie, jak lubisz

. . mat. pr.
Z roku na rok rośnie świadomość na temat niskiej jakości powietrza w naszych domach czy biurach, szczególnie w sezonie grzewczym. W konsekwencji powiększa się oferta urządzeń, które mają nas wesprzeć w rozwiązaniu tego problemu.

Jedną z firm o największej wiedzy technologicznej w zakresie poprawy jakości powietrza jest Vestel Poland - dystrybutor legendarnych już oczyszczaczy Sharp. W ostatnich latach firma prężnie rozwija markę Vestfrost, w ramach której oferuje doskonałej jakości oczyszczacze powietrza z funkcją wentylacji (grzanie i chłodzenie). Doświadczenie branżowe i ogromną wiedzę uzupełniono potrzebami rodzimych konsumentów. W rezultacie powstały urządzenia szybko i skutecznie poprawiające jakość powietrza, łatwe w obsłudze i designerskie.

.mat. pr..

Model VP-B1H50GP w kolorze białym chłodzi powietrze (aż 9 poziomów pracy wentylatora) a VP-B1H50GP w kolorze grafitowym oprócz funkcji chłodzenia (9 poziomów pracy) wyposażony jest też w opcję grzania (4 poziomy pracy wentylatora). Oba wyróżnia aż 6-etapowy poziom oczyszczania powietrza. Filtr wstępny, powłoka antybakteryjna, filtr HEPA oraz filtr węglowy usuwają 99,95% szkodliwych cząsteczek o wielkości do 0,3 mikrona. Proces oczyszczania powietrza uzupełniają dwie dodatkowe technologie - eliminująca patogeny na poziomie biologicznym dioda UV-C LED oraz technologia jonizacji Plasma ION. Urządzenia posiadają łączność WiFi oraz opcję obsługi z poziomu aplikacji mobilnej.

.mat. pr..

Więcej na temat urządzeń Vestfrost pod adresem: https://vestfrosthome.eu/pl/

Materiał przygotowany przez firmę Vestel Poland.

Polityka 6.2023 (3400) z dnia 31.01.2023; Społeczeństwo; s. 41
Reklama

Czytaj także

null
Historia

Czarna legenda marszałka Pétaina. We Francji to nadal bolesna i otwarta rana

Proces o zdradę stanu nie zawsze kończy sprawę, czasem na pokolenia zostaje otwarta narodowa rana. Przykładem skazanie marszałka Philippe’a Pétaina za kolaborację z Hitlerem.

Adam Krzemiński
27.02.2024
Reklama