Ludzie i style

Modne całkowicie czarne urządzenia kuchenne

. . mat. pr.
Urządzenia kuchenne muszą być funkcjonalne, ale także estetyczne. Najmodniejsze podążają w kierunku eleganckiego minimalizmu, którym nadaje im całkowicie czarne wykończenie.

Odpowiedzią Franke na najnowsze trendy w urządzaniu kuchni są sprzęty z linii Mythos wykończone w czarnym szkle i z detalami z czarnej, matowej stali. Co więcej, modele z tej serii tworzą system kuchenny, który doskonale się uzupełnia i stanowi kompletną propozycję. Dzięki temu nie musimy dopasowywać do siebie sprzętów różnych producentów.

Piekarniki do zabudowy

Zamontowane obok siebie całkowicie czarne urządzenia z kolekcji Mythos prezentują się elegancko i nowocześnie. Są subtelne i pasują do każdej kuchni, szczególnie do tych otwartych na salon. Podstawą linii są piekarniki Mythos, które zdobyły nagrodę w konkursie Red Dot Design Award. Oprócz wyjątkowego wzornictwa, wyróżniają je wygodne, inteligentne funkcje, takie jak CookAssist – automatyczne programy i MultiCooking – umożliwia pieczenie nawet 4 potraw jednocześnie. Doskonałym uzupełnieniem piekarnika jest kuchenka mikrofalowa z funkcją gotowania na parze.

.mat. pr..

Ekspres i winiarka

Zamawiając meble kuchenne warto przewidzieć w nich miejsce na ekspres do kawy, wypełniający dom aromatem świeżo mielonych ziaren. Dzięki niemu w każdej chwili możemy wypić filiżankę ulubionej kawy, zaparzonej tak jak w ulubionej kawiarni. Obok ekspresu może pojawić się chłodziarka do wina mieszcząca nawet 24 różnej wielkości butelki. Model zapewnia optymalne warunki do przechowywania ulubionych gatunków wina.

.mat. pr..

Specjalistyczne szuflady AGD

Ciekawą propozycją są specjalistyczne szuflady AGD montowane pod ekspresem do kawy lub winiarką. W każdej z nich znajdziemy organizer wykonany z drewna dębowego, który jest dostosowany do przechowywania akcesoriów niezbędnych do serwowania kawy czy wina. Dzięki pojemnikom na ziarna kawy można przechowywać i utrzymać świeżość swoich ulubionych gatunków lub mieszanek. Dołączony zestaw do latte art pozwala na wyrażenie swojej kreatywności poprzez tworzenie pięknych wzorów. Przewidziano także specjalne pojemniki na liście herbaty. Natomiast szuflada przeznaczona pod winiarkę zawiera niezbędne akcesoria, takie jak otwieracze do butelek, korkociągi i korki, np. do szampana.

.mat. pr..

Inne całkowicie czarne AGD

Innym wykończonym w czerni urządzeniem jest płyta indukcyjna Mythos o szerokości 90 cm, wyposażona w funkcje CookAssist, czyli automatyczne programy gotowania i aż osiem pól grzewczych. Wśród całkowicie czarnych urządzeń znajdziemy również utrzymany w stylu loftowym okap wyspowy Mythos T-Shelf. Z kolei okap ścienny Mythos Vertical ma filtr o wyjątkowo dużej wydajności. Warto również wspomnieć o całkowicie czarnych bateriach z serii Icon oraz zlewozmywakach Kanon i Fresno.

Całkowicie czarne AGD wynosi kuchnię na nowy poziom estetyczny. Natomiast zaawansowane funkcje urządzeń dodają kuchni smakowitych aromatów, zmysłowych zapachów i wyjątkowych kulinarnych wrażeń.

Więcej informacji - https://www.franke.com/pl/pl/home-solutions/inspiracje-franke/mythos.html

Materiał przygotowany przez firmę FRANKE.

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Zdelegalizować Kaczyńskiego, Trumpa i Orbána? Czyli jak naprawić kraj po populistach. Będzie wrzask

Prof. Kim Scheppele, socjolożka, o tym, jakie metody ma demokracja, aby poradzić sobie ze skutkami rządów populistów.

Jacek Żakowski
03.12.2023
Reklama