Ludzie i style

Produkty w zrównoważonej łazience

Toaleta myjąca SensoWash® D-Neo Toaleta myjąca SensoWash® D-Neo mat. pr.
Ponieważ coraz więcej osób stara się żyć bardziej świadomie, zużywając mniej zasobów, zrównoważona łazienka koncentruje się na produktach, które bezpośrednio zmniejszają zużycie wody i energii. Nowa seria baterii Wave, system prysznicowy Shower Shelf System oraz nowa toaleta myjąca SensoWash D-Neo spełniają najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju i komfortu a także zapewniają bezpieczeństwo, jakość i innowacyjną technologię.

Nowa komfortowa toaleta myjąca w atrakcyjnej cenie SensoWash® D-Neo charakteryzuje się przejrzystym, prostym wzornictwem, które dyskretnie wtapia się w każde pomieszczenie i harmonizuje ze wszystkimi seriami wzorniczymi Duravit. Dostępne standardowe funkcje takie jak: mycie damskie, mycie tylne, oraz komfort, regulacja intensywności strumienia, temperatury wody i położenia ramienia, podgrzewane siedzisko, zintegrowana funkcja odkamieniania, czy funkcja oświetlenia nocnego zapewniają przyjemny komfort użytkowania. Ekonomiczne zużycie wody: Unfield Water Label (UWL) Klasa 1 oraz technologia spłukiwania Duravit Rimless umożliwia wydajne spłukiwanie nawet niewielką ilością wody. Antybakteryjne szkliwo ceramiczne HygieneGlaze zapewnia skuteczne zahamowanie rozwoju bakterii do 99,9% w ciągu 24h.
Całość sterowana jest za pomocą pilota.

Shower Shelf Systemmat. pr.Shower Shelf System

Nowe baterie z serii Wave oznaczają współczesny styl projektowania i oferują jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych. Smukła, cylindryczna podstawa baterii Wave łagodnie przechodzi w delikatnie zaokrągloną wylewkę, która tworzy niezwykły kontrast z precyzyjnymi krawędziami. Dynamiczny uchwyt skierowany ku górze przyjemnie leży w dłoni, gwarantując jednocześnie łatwą i precyzyjną obsługę. Dostępne w chromie i matowej czerni występują w trzech dodatkowych, odpornych na zarysowania powierzchniach PVD - szczotkowanej stali nierdzewnej, szczotkowanego brązu i polerowanego złota, dzięki czemu oferują indywidualne i atrakcyjne rozwiązania dla każdego wnętrza. Występują w rozmiarach S, M oraz XL z funkcjami oszczędzania energii i wody MinusFlow (przepływ ograniczony do 40% = 3,5 l/min) oraz funkcją FreshStart. Oznacza to, że początkowo w centralnej pozycji płynie tylko zimna woda, natomiast ciepła jest dodawana tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesunie uchwyt w lewo. Energochłonne wytwarzanie ciepłej wody jest ograniczone do sytuacji, w których jest ona rzeczywiście potrzebna. Baterie termostatyczne posiadają zabezpieczenie przed oparzeniem HeatLock, a wszystkie baterie umywalkowe wyposażone są w perlator EasyClean umożliwiający starcie brudu i kamienia po prostu palcem z silikonowej dyszy. Baterie występują w różnych wariantach, takich jak podtynkowa, bateria trzyotworowa i bateria kolumnowa, pasują do umywalek, wanien, prysznica oraz bidetu. Nowe seria baterii Wave spełnia najwyższe standardy pod względem trwałości i komfortu użytkowania.

Baterie z serii Wavemat. pr.Baterie z serii Wave

Zintegrowany zestaw prysznicowy termostatyczny all – in- one z półką zachwyca nowoczesnym designem, możliwością ustawienia indywidualnych opcji prysznicowych oraz praktyczną przestrzenią do przechowywania. Shower Shelf System można indywidualnie łączyć z różnymi seriami baterii firmy Duravit, co doskonale uzupełni wystrój każdej łazienki. Atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna obudowa termostatu z odporną na zarysowania szklaną powierzchnią pełni jednocześnie funkcję półki na przybory prysznicowe. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy słuchawką prysznicową a deszczownicą w zależności od swoich preferencji. Obsługa systemu prysznicowego odbywa się za pomocą trzech pokręteł z teksturowanymi uchwytami. Dwa wysuwane pokrętła regulują przepływ wody oraz rodzaj strumienia (deszczownica lub słuchawka prysznicowa), natomiast temperaturę ustawia się za pomocą oddzielnego uchwytu termostatu. Technologia Click! umożliwia łatwy wybór trzech rodzajów strumienia w słuchawce prysznicowej: Rain charakteryzuje się równomiernie rozłożonym, obfitym i przypominającym deszcz strumieniem prysznicowym, który dostarcza optymalną ilość wody np. do mycia włosów. Pulse to orzeźwiający strumień wody o działaniu witalizującym, a Mono to ukierunkowany strumień indywidualny, który przyjemnie rozluźnia mięśnie. Shower Shelf System jest opcjonalnie dostępny w wariancie oszczędzającym wodę MinusFlow (przepływ w słuchawce prysznicowej wynosi minus 40 procent i minus 60 procent w deszczownicy). Bateria termostatyczna jest standardowo wyposażona w technologię HeatLock, chroniącą przed poparzeniem, a dysze prysznicowe w system EasyClean ułatwiające czyszczenie. Kamień i brud można po prostu zetrzeć palcem, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Duravit udziela pięcioletniej gwarancji na wszystkie baterie i 15-letniej gwarancji dostępności części zamiennych.

Shower Shelf Systemmat. pr.Shower Shelf System

Więcej na www.duravit.pl

Duravit POLSKA Sp. z o.o.

Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno

tel. 22/ 716-00-15, 22/ 716-00-16

fax 22/ 716-00-17

info@pl.duravit.com

www.duravit.pl

Toaleta myjąca SensoWash® D-Neomat. pr.Toaleta myjąca SensoWash® D-Neo

Materiał przygotowany przez firmę Duravit Polska.

Reklama

Czytaj także

null
Wydania specjalne

Przybywa dzieci, które nie chcą żyć

O problemach psychicznych najmłodszych opowiada Lucyna Kicińska z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Joanna Cieśla
09.02.2024
Reklama