Witold Pawłowski poleca najnowszy numer POLITYKI
Naszym zdaniem prywatyzacja Lasom nie grozi, bo związkowcy sami je już sprywatyzowali.
Okładka najnowszego wydania POLITYKI
Polityka

Okładka najnowszego wydania POLITYKI

Witold Pawłowski, zastępca redaktora naczelnego
Polityka

Witold Pawłowski, zastępca redaktora naczelnego

To już ostatnia chwila, żeby podjąć decyzję: iść czy nie iść na referendum. Wiemy, że wielu naszych Czytelników zadaje sobie to pytanie, bo i my mamy z tym kłopot. Dlatego, nie przesądzając sprawy, proponujemy w najnowszej POLITYCE stosowny materiał do przemyśleń.

Opisujemy też kuriozum na skalę światową: oto PiS, szykujące się do przejęcia władzy, usunęło w cień swoich przywódców, z prezesem na czele. Kampania wyborcza to szczególny czas eksponowania liderów, więc jeśli partia, aby wygrać, stara się ich ukryć, znaczy to, że uważa ich za obciążenie, wstydzi się ich – i niemal jawnie deklaruje zamiar manipulacji wyborami.

I jeszcze jeden gorąco polityczny, za sprawą drugiego z planowanych referendów, temat: Lasy Państwowe. Otóż stwierdziliśmy – i zebraliśmy wiele materiału wspierającego tę tezę – że prywatyzacja Lasom nie grozi, bo dzielni leśnicy i leśni związkowcy sami je już sprywatyzowali. To bardzo ciekawa i pouczająca lektura.

Mamy też, przygotowany na 1 września, raport o szkołach, rzecz jasna z obszernym wątkiem sześciolatków. Mamy historię „złotego pociągu” i innych skarbów Dolnego Śląska. Wstrząsającą relację z Meksyku, gdzie władze idą ręka w rękę z kartelami narkotykowymi. Opisujemy także perypetie Tomasza Karolaka i Jarosława Kuźniara.

To tylko niektóre pozycje z najnowszej POLITYKI. Oferta jest bogata, na każdy gust i nastrój. Polecam ją z całym przekonaniem.

Miłej lektury!

Witold Pawłowski
Zastępca redaktora naczelnego

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną