Kraj

Nie do wiary!

Bodaj po raz pierwszy w dziejach, z tego, że ktoś uprawia sport, czyni się zarzut polityczny!

Nie wierzę oczom i uszom! Aktorka, która przed dwoma laty propagowała Platformę Obywatelską, a dziś bierze aktywny udział w kampanii wyborczej PiS, w reklamowym spocie zarzuca premierowi Donaldowi Tuskowi, że ten gra w piłkę nożną i daje PO żółtą kartkę.

Bodaj po raz pierwszy w dziejach, z tego, że ktoś uprawia sport, czyni się zarzut polityczny! I to w Polsce, gdzie wychowanie fizyczne w szkołach ciągle jest skromne, gdzie naprawdę za mało jest boisk, sal i pływalni, a sport nie jest powszechny, co odbija się negatywnie na stanie zdrowia społeczeństwa. Cywilizacyjnie jesteśmy na tym polu opóźnieni i czynić zarzut z tego, że ktokolwiek za często gra w piłkę nożną jest po prostu wredną i szkodliwą głupotą.

I niech Pan Panie Premierze - niezależnie od tego czy podoba mi się pańska działalność, czy nie - dalej biega po boisku nie tylko dla własnego zdrowia, ale również dając przykład innym, że niezależnie od nawału zajęć zawsze należy znaleźć czas na trochę ruchu. 

Reklama

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną