12 najlepszych seriali 2015 roku według Seryjnych
Trochę nowości i przynajmniej jeden serial kultowy, który właśnie skończył emisję. Oto najważniejsze seriale 2015 roku.

1. Homeland 5
Świetnie napisani bohaterowie, ważne sprawy i pędząca akcja. W tym sezonie arabscy terroryści i w ślad za nimi agenci CIA przenoszą się do Europy, a kolejne odcinki serii stacji Showtime ogląda się jak ciąg dalszy telewizyjnych dzienników. Odwołanie do niedawnych wydarzeń z Paryża mroziło krew w żyłach.

Homeland 5
mat. pr.

Homeland 5

2. Pozostawieni 2
Z drugimi sezonami często bywa jak z drugimi płytami – po świetnym debiucie pomysły się wyczerpują. Z „Pozostawionymi” HBO jest dokładnie odwrotnie. Po debiucie, w którym zmarnowano świetny pomysł wyjściowy – nagłe i niewyjaśnione zniknięcie 2 proc. światowej populacji – przyszła genialna kontynuacja. Z psychologią, socjologią i tajemnicą wymieszanymi w idealnych proporcjach.

Pozostawieni 2
mat. pr.

Pozostawieni 2

3. You, Me and the Apocalypse
Brytyjsko-amerykański serial jest jedną z nielicznych premier, które w tym roku nie rozczarowały. Asteroida zmierza w kierunku Ziemi, świat zaraz się skończy, a my oglądamy ostatnie dni kilku z pozoru zupełnie przypadkowych osób. Całkiem możliwe, że jedna z nich jest Mesjaszem. Szalony miks gatunków, od obyczajówki przez kino katastroficzne, science fiction i komedię po operę mydlaną.

You, Me and the Apocalypse
mat. pr.

You, Me and the Apocalypse

— wybrała Aneta Kyzioł

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną