Nowomowa polskich szafiarek
Słowo bloże
Ich modowe haule zmieniają chciejlisty tysięcy nastolatek. Popularne blogerki, szafiarki i fashionistki opisują to, co na siebie założyły i jaki krem wklepały w twarz. Tylko jak to, co napisały, zrozumieć?
Jedna z popularniejszych blogerek modowych Maffashion na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi
Mikołaj Zacharow/Reporter/EAST NEWS

Jedna z popularniejszych blogerek modowych Maffashion na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi

Zosia w tygodniu wstaje przeważnie o ósmej. Budzi ją łagodny buzz iPhone’a 6, ubranego w bezbarwny futerał fusion case. Buzz brzmi niczym brzęczenie owada. Usłyszała go przypadkiem w internetowym storze ze śmiesznymi dźwiękami, skąd ściągała apkę.

Kiedy wyjątkowo nie chce jej się wstawać, czyli średnio co drugi dzień, włącza opcję snooze. Wtedy, ledwo zdąży przewrócić się na drugi bok, słyszy brzęczenie owadów po raz kolejny. Brzydzi się wszelkimi chrząszczami, więc po dwóch takich porcjach brzęczenia o poranku jest całkowicie przebudzona. Po drodze do łazienki Zosia włącza swojego lapka.

1. Denko

W łazience wyciska do końca krem znanej marki, który dostała w paczuszce od menago tej firmy dwa tygodnie temu. Zgodnie ze zobowiązaniem musi opisać działanie tego, co mieści się w najnowszym opakowaniu. Zrobi to w denku, czyli przeglądzie zużytych kosmetyków. Fakt, że dziś pojawi się nowy wpis, zapowiedziała we wczorajszym sneak peeku, czyli zajawce, więc nie ma przebacz. Pora podzielić się wrażeniami ze swoimi Kochanymi, czyli czytelnikami.

W roli głównej występuje dziś maseczka, a dokładnie puste opakowanie po niej. Obok niego zużyta maskara, dotleniający krem odmładzający, peeling i mgiełka. To już jej czwarte denko w ostatnich miesiącach. Wraz z wiosną Zosia dostała sporo propozycji od firm kosmetycznych, więc wyciska, ile się da, i zaprasza oglądaczy do zapoznania się ze swoimi zużyciami.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną