Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Mariusz Janicki poleca nowy numer „Polityki”

Drugie wejście Dudy: czy prezydent znowu uratuje prezesa? W co lokować oszczędności w czasach inflacji? Iga Świątek i Robert Lewandowski – co ich łączy, a co różni? Młodzi zabójcy: co ich pcha do zbrodni? I dlaczego Morawiecki zaczepia Norwegów. To tylko wybrane tematy z najnowszego numeru „Polityki”. Zapraszam do lektury.
Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”Polityka Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”

W najnowszej „Polityce” znajdziecie Państwo bardzo różnorodną ofertę, wiele interesujących, aktualnych tematów. Między innymi:

• Prezydent Duda po raz drugi ratuje prezesa Kaczyńskiego; kiedy był ten pierwszy raz i na czym polega drugi ratunek – o tym w tekście Mariusza Janickiego.

Jak się dzieci wychowuje w szkole do wojny i oswaja je z bronią – pisze Ewa Wilk.

W co lokować oszczędności w czasach inflacji – radzi Cezary Kowanda.

• Kolegów dwóch, czyli Marcin Bosacki i Marek Magierowski, ambasadorowie i byli dziennikarze – co spowodowało, że poszli w różne polityczne strony – opisuje Rafał Kalukin.

• Rozmowa Juliusza Ćwielucha z prof. Krzysztofem Luksem o przekopie Mierzei Wiślanej: czy ma znaczenie praktyczne, czy tylko polityczne?

Iga Świątek i Robert Lewandowski – dwie wielkie gwiazdy polskiego sportu: co te kariery łączy, a co je różni – analizuje Marcin Piątek.

Najnowsze wydanie „Polityki”PolitykaNajnowsze wydanie „Polityki”

Młodzi zabójcy: co ich pcha do zbrodni – kilka drastycznych przypadków opisuje Katarzyna Kaczorowska.

• Elżbieta Podleśna w rozmowie z Martyną Bundą opowiada o tym, jak obywatel aktywny w obronie praworządności i demokracji staje się podsądnym.

Ile się zarabia w sferze budżetowej – zbadała Joanna Solska.

O co chodzi premierowi Morawieckiemu w jego pretensjach wobec Norwegii – tym tematem zajął się Adam Grzeszak.

Rosja kontra McŚwiat, czyli jak z powodu wojny z kraju Putina wycofała się globalna marka – opisuje Łukasz Wójcik.

Zastrzyki na otyłość, czyli o nowych sposobach walki z tą chorobą cywilizacyjną i ich skuteczności, pisze Paweł Walewski.

Ponadto w najnowszym numerze „Polityki”: jak na przestrzeni dziejów zmieniała się energetyka; czy Rosja to inna cywilizacja; kto wymyślił szkocką kratę; nowa powieść Olgi Tokarczuk; relacja z festiwalu w Cannes oraz platynowy jubileusz panowania Elżbiety II.

Zapraszam i zachęcam do lektury!

Mariusz Janicki
Pierwszy zastępca redaktora naczelnego

Reklama
Reklama