Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Mariusz Janicki poleca nowy numer „Polityki”

Mimo wakacyjnego czasu nie ustaje, a nawet nabiera tempa życie polityczne i społeczne. W nowej „Polityce” piszemy m.in. o niejednoznacznych efektach szczytu NATO, mobbingu w pracy, chaosie na lotniskach i ryzykownym seksie oralnym.
Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”Polityka Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”

Mimo gorącego lata i wakacyjnego czasu ani na moment nie ustaje, a nawet nabiera tempa życie polityczne i społeczne. W najnowszej „Polityce” proponujemy zatem wiele nowych, aktualnych tematów, między innymi:

O szczycie NATO w Madrycie i jego niejednoznacznych rezultatach, a także o sytuacji wojennej w Ukrainie – pisze Marek Świerczyński.
• Jak Donald Tusk próbuje zmobilizować Platformę do większej aktywności i czy to mu się uda – analizuje Rafał Kalukin.
Czym jest mobbing, jak może się przejawiać i jak wygląda to zjawisko w Polsce – o tym pisze Ewa Wilk, a Monika Borowiecka, mentorka biznesu, w rozmowie z Martyną Bundą opowiada o tym, jak zmienia się model pracy w korporacjach, gdzie młodzi ludzie nie chcą już tak ciężko pracować i poddawać się szefom – „tyranom”.

Najnowsze wydanie „Polityki”PolitykaNajnowsze wydanie „Polityki”

• O rowerowej rewolucji, która wpływa na współczesny styl życia w Polsce i na świecie – pisze Łukasz Wójcik.
• O bezkarnej policji, która nadużywa „przymusu bezpośredniego” – pisze Katarzyna Kaczorowska.
Vatowską mafię z celebrytką w tle – opisuje Piotr Pytlakowski.
• O samotności Ukrainek mieszkających bez mężów w Polsce – pisze Marta Mazuś.
Chaos na lotniskach i kłopoty całej branży lotniczej, która wciąż nie może się pozbierać po pandemii – opisuje Cezary Kowanda.
• Ceny rosną, nastroje dołują, czyli jak inflacja wpływa na sytuację społeczną – analizuje Adam Grzeszak.
• O sporze o aborcję, który po kilku dekadach znowu gwałtownie podzielił Amerykę – pisze w korespondencji z USA Tomasz Zalewski.
• O fenomenie turnieju w Wimbledonie, niepowtarzalnej renomie i atmosferze tej imprezy – pisze Marcin Piątek.

Ponadto w najnowszej „Polityce”: o Johannie Mendelu, autorze genetycznej teorii dziedziczenia; o ryzykownym seksie oralnym; o historii grabieży wojennych oraz o znikających, i odbudowywanych, plażach Bałtyku.

To i jeszcze więcej znajdziecie Państwo w nowym wydaniu naszego tygodnika, do czego zachęcam, życząc inspirującej lektury.

Mariusz Janicki
Pierwszy zastępca redaktora naczelnego

Reklama
Reklama