Kraj

Mariusz Janicki poleca nowy numer „Polityki”

Polska po Katarze; nie tylko PiS ma kłopot z pieniędzmi z KPO; Robert Makłowicz mówi o kuchni i swojej biografii. A także ostatnia rozmowa z wybitnym aktorem Janem Nowickim. Zapraszam do lektury najnowszego wydania „Polityki”.
Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”Polityka Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”

W najnowszej, tuż przedświątecznej „Polityce” proponujemy wiele interesujących tematów, między innymi:

• Polska po Katarze, czyli co futbolowe mistrzostwa świata powiedziały o polskiej piłce, ale i o nas samych – pisze Marcin Piątek.

Robert Makłowicz, smakosz i znawca kulinariów – w rozmowie z Joanną Podgórską – opowiada o trendach kuchennych w Polsce, ale także o swojej ciekawej biografii.

Z europejskimi pieniędzmi z KPO problem ma nie tylko obóz władzy, ale także opozycja – na czym on polega, pisze Rafał Kalukin.

• O pracy w biurze RPO i na czym polega ta misja mówi zwolniona właśnie przez Marcina Wiącka z funkcji zastępcy RPO Hanna Machińska – w rozmowie z Ewą Siedlecką.

Ostatnią rozmowę z wybitnym aktorem Janem Nowickim przed jego śmiercią, w której artysta powraca do całego swojego życia i kariery, przeprowadził dla „Polityki” Juliusz Ćwieluch.

Najnowsze wydanie „Polityki”PolitykaNajnowsze wydanie „Polityki”

Ile naprawdę zarabiają lekarze i jak długo na te zarobki pracują – przeanalizowała Joanna Solska.

O ciężkim życiu doktoranta – pisze Martyna Bunda.

Jak się psuje społeczeństwo, kto się do tego przyczynia i dlaczego idzie to tak łatwo – o tym w artykule Ewy Wilk.

Ile będą kosztować Polaków zbliżające się święta – policzył Cezary Kowanda.

Ponadto w najnowszej „Polityce”: co to jest longtermizm; elektrownie w kosmosie – czy to się może udać; skąd się bierze kaszel „bez przyczyny”; wszystkie żony Bolesława Chrobrego; 10 mądrych książek ostatniego sezonu, czyli jak wyjaśnić komplikującą się rzeczywistość; „Avatar” powraca, czy znowu z sukcesem?

To i jeszcze więcej w nowej „Polityce”. Zapraszam i zachęcam do lektury!

Mariusz Janicki
Pierwszy zastępca redaktora naczelnego

Reklama
Reklama