Hasła Wi-Fi z lotnisk całego świata na jednej mapie
Czekanie na lotnisku to męka, szczególnie jeżeli nie ma się dostępu do internetu. Na szczęście istnieje pewien sposób, żeby temu zaradzić...
Éole Wind/Flickr CC by 2.0

Czekanie na spóźniony samolot jest prawdopodobnie jedną z najbardziej frustrujących rzeczy na świecie. Kawa i jedzenie na lotniskach są niewyobrażalnie drogie, a jeżeli mamy pecha, to akurat tego dnia port przeżywa istne oblężenie i nie ma gdzie usiąść. Jedną z niewielu rzeczy, które mogą pomóc w oderwaniu myśli od niekorzystnych warunków, jest internet. No właśnie: tylko jak zdobyć hasło do darmowego, lotniskowego Wi-Fi?

Z pomocą wszystkim czekającym na lot pospieszył bloger Anil Polat, który stworzył interaktywną mapę zawierającą loginy i hasła do sieci Wi-Fi ponad 130 lotnisk z całego świata. Mapa jest regularnie aktualizowana i sprawdzana, a z czasem może zostać uzupełniona o nowe lotniska.

Łatwo zauważyć, że aby sprawdzić dane na mapie, trzeba mieć podłączenie do internetu. Całe szczęście mapę można ściągnąć na telefon przed wyjściem z domu i nie obawiać się czekania na spóźniony samolot.

Trendy, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj