Ludzie i style

Hasła Wi-Fi z lotnisk całego świata na jednej mapie

Éole Wind / Flickr CC by 2.0
Czekanie na lotnisku to męka, szczególnie jeżeli nie ma się dostępu do internetu. Na szczęście istnieje pewien sposób, żeby temu zaradzić...

Czekanie na spóźniony samolot jest prawdopodobnie jedną z najbardziej frustrujących rzeczy na świecie. Kawa i jedzenie na lotniskach są niewyobrażalnie drogie, a jeżeli mamy pecha, to akurat tego dnia port przeżywa istne oblężenie i nie ma gdzie usiąść. Jedną z niewielu rzeczy, które mogą pomóc w oderwaniu myśli od niekorzystnych warunków, jest internet. No właśnie: tylko jak zdobyć hasło do darmowego, lotniskowego Wi-Fi?

Z pomocą wszystkim czekającym na lot pospieszył bloger Anil Polat, który stworzył interaktywną mapę zawierającą loginy i hasła do sieci Wi-Fi ponad 130 lotnisk z całego świata. Mapa jest regularnie aktualizowana i sprawdzana, a z czasem może zostać uzupełniona o nowe lotniska.

Łatwo zauważyć, że aby sprawdzić dane na mapie, trzeba mieć podłączenie do internetu. Całe szczęście mapę można ściągnąć na telefon przed wyjściem z domu i nie obawiać się czekania na spóźniony samolot.

Reklama

Czytaj także

null
Żyjmy Lepiej

Nie dla psa czekolada. Jak karmić, żeby nasz pupil nie tył i nie chorował

Prof. dr hab. Piotr Ostaszewski o tym, jak powinien jeść pies, żeby nie tył i nie chorował.

Anna Dobrowolska
26.05.2020
Reklama