Ludzie i style

Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. Kensington Palace / Twitter
„Mam mówić szybciej i z brytyjskim akcentem?” – dopytywał były prezydent USA.

Zarówno Barack Obama, jak i książę Harry nie raz udowodnili, że mają poczucie humoru i dystans do siebie. Widać to również w niespełna minutowej zapowiedzi rozmowy, jaką książę Harry przeprowadził z byłym prezydentem USA. Harry wcielił się w rolę gościnnego redaktora „Today”, sztandarowego programu BBC.

Rozmowę nagrano we wrześniu w Toronto podczas igrzysk dla inwalidów wojennych „Invictus Games”. Ma zostać wyemitowana na antenie BBC4 w środę, 27 grudnia. „Mam mówić szybciej i z brytyjskim akcentem?” – pyta Barack Obama. Książę Harry ostrzega, że jeśli będzie robił zbyt długie przerwy, Obama zobaczy „tę minę” (na prośbę rozmówcy prezentuje, jak ta mina będzie wyglądać). Harry zdradził też, że się bardzo stresuje, na co Obama zasugerował, że to on może przeprowadzić wywiad. „Nie, zostanę przy tej wersji” – odparł ze śmiechem Harry.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Szkoła bardzo szkodzi. Uczniom, demokracji, światu

Rozmowa z dr. Mikołajem Marcelą o fatalnych skutkach kultywowania XIX-wiecznej formuły szkoły, wychowywaniu do autorytaryzmu i o tym, jak można to zmienić.

Jacek Żakowski
18.09.2021
Reklama