Ludzie i style

Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą

Książę Harry przeprowadza wywiad z Barackiem Obamą

Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. Książę Harry przeprowadził wywiad z Barackiem Obamą. Kensington Palace / Twitter
„Mam mówić szybciej i z brytyjskim akcentem?” – dopytywał były prezydent USA.

Zarówno Barack Obama, jak i książę Harry nie raz udowodnili, że mają poczucie humoru i dystans do siebie. Widać to również w niespełna minutowej zapowiedzi rozmowy, jaką książę Harry przeprowadził z byłym prezydentem USA. Harry wcielił się w rolę gościnnego redaktora „Today”, sztandarowego programu BBC.

Rozmowę nagrano we wrześniu w Toronto podczas igrzysk dla inwalidów wojennych „Invictus Games”. Ma zostać wyemitowana na antenie BBC4 w środę, 27 grudnia. „Mam mówić szybciej i z brytyjskim akcentem?” – pyta Barack Obama. Książę Harry ostrzega, że jeśli będzie robił zbyt długie przerwy, Obama zobaczy „tę minę” (na prośbę rozmówcy prezentuje, jak ta mina będzie wyglądać). Harry zdradził też, że się bardzo stresuje, na co Obama zasugerował, że to on może przeprowadzić wywiad. „Nie, zostanę przy tej wersji” – odparł ze śmiechem Harry.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kultura

Rozmowa z Magdaleną Grzebałkowską o życiu i jazzie Krzysztofa Komedy

Poginęli i poumierali z dezynwoltury, którą powodował alkohol, ale też z pecha i bezczelności – mówi o ponurej serii zapoczątkowanej śmiercią Krzysztofa Komedy Magdalena Grzebałkowska, autorka książki „Komeda. Osobiste życie jazzu”.

Jakub Knera
09.04.2019
Reklama