Ludzie i style

Nowy polski zegarek limitowany Polpora Kopernik

POLPORA KOPERNIK POLPORA KOPERNIK mat. pr.
Zielonogórska manufaktura świętuje zakończeniu Roku Kopernika nowym zegarkiem męskim dedykowanym polskiemu astronomowi!

Dla uczczenia dokonań naszego wybitnego uczonego, manufaktura POLPORA przygotowała nowy model zegarka mechanicznego, w którym kilka ruchów nadgarstka lub koronki wystarczy, by wprawić w ruch obrotowy na tle symbolicznego Słońca mały sekundnik z kontrapauzą w formie nawiązującej do naszej planety - Ziemi.

POLPORA KOPERNIKmat. pr.POLPORA KOPERNIK

Całość tego uproszczonego Układu Słonecznego zamknięto w 40-milimetrowej kopercie ze stali szlachetnej. Zarówno przód jak i tył koperty wyposażono w najtwardsze szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem. Czasomierz napędza szwajcarski mechanizm automatyczny klasy premium SW260-1, jego pracę można obserwować przez przeszklony dekiel. Całość umieszczono na gustownym ciemnobrązowym pasku ze skóry krokodyla.

POLPORA KOPERNIKmat. pr.POLPORA KOPERNIK

Jak każdy zegarek z polskiej manufaktury, również Kopernik jest zegarkiem limitowanym – wyprodukowanych zostanie dokładnie 100 egzemplarzy, każdy z indywidualnym numerem umiszczonym na deklu.

POLPORA KOPERNIKmat. pr.POLPORA KOPERNIK

Więcej informacji, w tym cena zegarka, dostępnych jest na stronie producenta: www.polpora.com

POLPORA KOPERNIKmat. pr.POLPORA KOPERNIK

Materiał przygotowany przez firmę Polpora.

Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Każde „nie” to głos szatana. Przemoc księży egzorcystów wychodzi na światło dzienne

W czasie śledztwa zamiast skupić się na tym, że odebrano mi wolność i molestowano, zajmowano się udowodnieniem, czy umiem mówić po aramejsku. Gdyby zmienić słowa „oprawca ksiądz” na „oprawca mężczyzna”, optyka na to, co się stało, byłaby zupełnie inna – mówi Irena, egzorcyzmowana wbrew woli przez kilkunastu księży.

Agata Szczerbiak
13.06.2024
Reklama