Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Nauka

Forum Wyjazdów Językowych 2024 – Warszawa + online

. . mat. pr.
7 kwietnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Forum Wyjazdów Językowych. Wydarzenie przeznaczone jest dla młodzieży planującej wyjazd językowy, rodziców myślących o kursie dla swojego dziecka, a także dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języków obcych. Impreza odbędzie się Warszawie oraz będzie transmitowana online. Udział w Forum jest bezpłatny!

Forum Wyjazdów Językowych to jedyna okazja w Polsce do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych. To także szansa na wymianę doświadczeń z innymi kursantami oraz rozmowy z ekspertami w zakresie organizacji wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży. Aby wziąć udział w darmowych wydarzeniu należy zapisać się na stronie: https://www.atas.pl/pl/forum

Impreza organizowana jest przez firmę ATAS i ma na celu:

  • popularyzację wyjazdów na kursy językowe za granicę,
  • ułatwienie kontaktu między przedstawicielami szkół językowych a przyszłymi kursantami,
  • przekazanie praktycznej wiedzy o wyjazdach językowych,
  • pomoc w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze kursu językowego dla dziecka.

.mat. pr..

Oprócz indywidualnych konsultacji, w programie imprezy przewidziano warsztaty językowe pt. “Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego - tips & tricks”, poprowadzone przez założycielki HighSchool Exam. Prelegentki przekażą cenne wskazówki oraz podpowiedzą jak przygotować się do egzaminów językowych. Ponadto, swoimi doświadczeniami i wrażeniami podzielą się także uczestnicy kursów językowych z poprzednich lat, a głównymi bohaterkami wydarzenia będzie Amelka i Hania z kanału Zabawkowicz. Obie dziewczynki także wyjeżdżały do zagranicznych szkół językowych z ATAS.

W końcu, nie zabraknie wypowiedzi eksperta ATAS, który bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji wyjazdów językowych, podczas prezentacji “Mój zagraniczny kurs językowy” odpowie na pytanie - co jest istotne przy wyborze kursu oraz jak się do niego przygotować.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dla uczestników Forum czeka specjalna zniżka od ATAS na dowolny kurs z oferty obecnych na Forum wystawców.

Forum Wyjazdów językowych 2024 będzie gościło aż 10 renomowanych szkół językowych z różnych części świata (m.in. z Anglii, Cypru, Irlandii, Malty, Niemiec, czy USA). Pełną listę szkół można podejrzeć na stronie wydarzenia: https://www.atas.pl/pl/forum

.mat. pr..

Warto też zaznaczyć, że w tym roku Forum zostało objęte patronatem honorowym przez Malta Tourism Authority (MTA), czyli Maltańską Organizację Turystyczną Visit Malta. Przedstawiciel MTA również podczas wydarzenia opowie o walorach turystycznych i językowych na wyspie.

Warto przypomnieć, że Forum Wyjazdów Językowych jest bezpłatne i odbędzie się 7 kwietnia 2024 r. w Centrum Biznesowym HOP w Warszawie (Chmielna 132/134) w godzinach 10:00-15:00. Budynek, w który odbędzie się Forum mieści się w samym centrum miasta, kilka minut pieszo od Dworca Głównego.

Organizatorzy pomyśleli również o wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu osobiście. To specjalnie dla takich osób, będzie prowadzona transmisja online na żywo.

Firma ATAS (https://www.atas.pl/) od 35 lat specjalizuje się w organizacji wartościowych wyjazdów dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiada wakacyjne kolonie w polsce, obozy zagraniczne oraz kursy językowe w renomowanych szkołach językowych (również dla starszej młodzieży i dorosłych). Z kolei w roku szkolnym zapewnia wycieczki turystyczne i warsztaty językowe dla grup szkolnych. ATAS poza swoją główną działalnością, chętnie wspiera grono pedagogiczne poprzez liczne szkolenia oraz sponsorowanie wszelkich inicjatyw edukacyjnych . Z kolei dla swoich klientów organizuje webinary z ekspertami, konkursy, czy wydarzenia jakim jest chociażby wspomniane Forum Wyjazdów Językowych.

Materiał przygotowany przez ATAS.

Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Łomot, wrzaski i deskorolkowcy. Czasem pijani. Hałas może zrujnować życie

Hałas z plenerowych obiektów sportowych może zrujnować życie ludzi mieszkających obok. Sprawom sądowym, kończącym się likwidacją boiska czy skateparku, mogłaby zapobiec wcześniejsza analiza akustyczna planowanych inwestycji.

Agnieszka Kantaruk
23.04.2024
Reklama