Nowy Poradnik Psychologiczny POLITYKI

Jak nie zwariować w naszych czasach
Od 5 lutego w sprzedaży jest już 14 tom Poradnika Psychologicznego POLITYKI „Ja, my, oni” zatytułowany „Jak nie zwariować w naszych czasach”.
14. tom Poradnika 'Ja, my, oni'
Polityka

14. tom Poradnika "Ja, my, oni"

Dzisiejszy świat stawia ludzkiej psychice niekiedy nadludzkie wymagania. Wymaga nieustannej sprawności, codziennego stawiania czoła wściekłej rywalizacji, żąda siły i sukcesu, przy jednoczesnej odporności na stres i ocenę. Oczekuje się od nas bycia perfekcjonistami we wszystkich rolach – prywatnych, zawodowych, społecznych. Coraz częściej wielu z nas czuje się zepchniętymi do psychicznego kąta.

Jak się na powrót odnaleźć? Jak odkryć, co rzeczywiście nami w życiu kieruje, jaki wpływ na to ma nasza osobowość, nieświadome przekonania o naturze losu, późniejsze doświadczenia? Jak żyć w zgodzie ze sobą? Na te pytania próbujemy odpowiedzieć w 14. tomie Poradnika „Ja, my, oni”.

Dodatkowo czytelnicy tego wydania Poradnika do końca lutego mają bezpłatny dostęp do dwóch specjalistycznych testów online dotyczących wypalenia zawodowego i pracoholizmu. Oba testy zostały przygotowane przez specjalistów metodologów i psychologów przy współpracy z praktykami biznesu.

Poradnik Psychologiczny „Jak nie zwariować w naszych czasach” ma 108 stron, jest do kupienia w cenie 16,99 zł w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj