Lufthansą jeszcze wygodniej

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium
Pod koniec ubiegłego roku Lufthansa uruchomiła nową Klasę Ekonomiczną Premium na rejsach międzykontynentalnych, oferującą zupełnie nową jakość podróży, uplasowaną pomiędzy Klasą Biznes a Ekonomiczną.
Materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Udając się w podróż biznesową lub podróżując turystycznie, można cieszyć się dodatkową indywidualną przestrzenią, doświadczyć większego komfortu i skorzystać z nowych usług. Od teraz przed pasażerami stoi możliwość wyjątkowej podróży – wygodniejszej zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy, to przede wszystkim nowe fotele. W zależności od modelu maszyny są one do 3 cm szersze -zapewniając większą prywatność oraz do 10 cm więcej przestrzeni dzięki indywidualnym, szerszym podłokietnikom i konsoli umieszczonej centralnie pomiędzy fotelami. Oparcie fotela można odchylić bardziej niż poprzednio, a odstęp między siedzeniami wzrósł aż do 97 cm.

50 proc. więcej miejsca

W rezultacie pasażerowie zyskali 50 proc. więcej przestrzeni niż w klasie ekonomicznej. Zagłówki mogą być wysuwane do pożądanej, wygodnej pozycji. Praktyczny uchwyt na butelkę umieszczony przy siedzeniu, gniazdko elektryczne i przestrzeń na rzeczy osobiste zapewnią jeszcze bardziej komfortową podróż.

Więcej bagażu

Pasażerowie Klasy Ekonomicznej Premium mogą zabrać dwa razy więcej bagażu rejestrowanego niż w Klasie Ekonomicznej – 2 sztuki, każda o wadze do 23 kg. Za dodatkową opłatą w wysokości 25 euro, otrzymają przed odlotem dostęp do komfortowych saloników Klasy Biznes Lufthansy. To nowość - dotychczas były one dostępne wyłącznie dla pasażerów cieszących się określonym statusem w programie Miles&More.

Dodatkowy serwis i rozrywka

Na pasażerów Klasy Ekonomicznej Premium czekają na pokładzie miłe niespodzianki w postaci powitalnego drinka i butelki wody oraz wysokiej jakości zestawu praktycznych akcesoriów podróżnych. Posiłki są serwowane na porcelanowej zastawie stołowej. Pasażerowie mogą korzystać także z pokładowego systemu rozrywki za pomocą dotykowych ekranów umieszczonych na oparciu fotela znajdującego się przed nimi lub używając pilota, który może być wykorzystany również do obsługi gier. Monitory w zależności od modelu maszyny mają od 11 do 12 cali, czyli co najmniej 2 cale więcej niż w Klasie Ekonomicznej. Ofertę rozrywkową uzupełnia bogaty wybór gazet i magazynów.

Dużo większy komfort w atrakcyjnej cenie

Nowa oferta pozwoli przewoźnikowi wyjść naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, którzy wybierają obecnie Klasę Ekonomiczną, ale oczekują większego komfortu. Po wprowadzeniu licznych innowacji, nowego, w pełni rozkładanego do pozycji poziomej fotela Klasy Biznes Lufthansy, powstała widoczna luka pomiędzy Klasą Biznes i Ekonomiczną. Jej idealnym wypełnieniem jest nowa Klasa Ekonomiczna Premium, która zapewnia więcej przestrzeni i komfortu w atrakcyjnej cenie. Klasa Ekonomiczna Premium jest dostępna na wszystkich trasach obsługiwanych przez nowego jumbo Lufthansy - Boeinga 747-8. Już można rezerwować rejsy na trasach pomiędzy Frankfurtem a Bangalore, Buenos Aires, Chicago, Hong Kongiem, Mexico City, São Paulo, Seulem, Pekinem, Waszyngtonem, Los Angeles i Tokio.

Pod koniec kwietnia A380 Lufthansy polecą prawdopodobnie z Frankfurtu do Deli, Houston, Johannesburga, Miami, Nowego Jorku, San Francisco, Szanghaju i Singapuru. Od 12 maja flota A340-600 będzie obsługiwała trasy między Monachium a Los Angeles, Mexico City, Newark, Pekinem, San Francisco i São Paulo.

Pasażerowie będą mogli korzystać z udogodnień nowej Klasy Ekonomicznej Premium w całej międzykontynentalnej flocie Lufthansy najprawdopodobniej już późnym latem tego roku.

 

Z końcem stycznia pierwsze Airbusy A340-600 wyposażone w nową klasę wyruszyły w trasy między Monachium a Hong Kongiem, Szanghajem i Tokio, a w lutym także do Seulu.

Trendy, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj