Ludzie i style

Kto powinien wybrać materac do spania Hilding Anders w rozmiarze 80x190?

Materiały klienta
Szerokość materaca jest kwestią raczej indywidualną, jednak idealnie, aby z każdej strony osoby śpiącej pozostało około 20 cm wolnego miejsca. Gwarantuje to lepszą swobodę ruchów w trakcie snu.

Na podłożu o szerokości 80 cm mogą zatem spać osoby bardzo szczupłe i raczej nie za wysokie (jeżeli decydujemy się na długość 190 cm). W praktyce takie rozwiązanie jest jednak bardziej przystępne dla dziecka bądź nastolatka aniżeli osoby dorosłej. Z tego właśnie względu rozmiar 80x190 rekomendowany jest osobom w okresie dorastania.

Jaki materac będzie idealny dla nastolatka?

Kupując łóżko dla nastolatka, nie możemy zapominać, że równie istotny jest wybór materaca. Efektywny nocny wypoczynek jest bardzo ważny na etapie dorastania! Model idealny powinien dostosowywać się do kształtu i ciężaru ciała dziecka. W żadnym wypadku nie powinien się zapadać ani falować (na przykład przy zmianie pozycji śpiącego).

Materac powinien również zapewnić prawidłową wentylację, co wpłynie jakościowo na higienę snu. Perfekcyjnie dopasowany materac 80x190 to klucz do efektywnie przespanej nocy.

Szukając modelu dla dorastającej młodej osoby zdecydowanie warto rozważyć zakup materaca dwustronnego (obracalnego). Zdecydowaną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zmiany stron, ze względu na porę roku bądź ciężar użytkownika. Ciało dorastającego nastolatka zmienia się dość dynamicznie, jego waga również, dlatego materac dwustronny posłuży tutaj zdecydowanie dłużej.

Ważne aby pamiętać, że mniej więcej co pół roku konieczna jest zmiana strony, aby wnętrze materaca było odpowiednio wentylowane i na dłużej podłoże do snu zachowało swoje właściwości i trwałość. Jednocześnie zapewnimy tym śpiącemu bardziej higieniczne środowisko w sypialni, ponieważ cykliczna zmiana stron minimalizuje ryzyko gromadzenia się bakterii i roztoczy.

Szukając modelu dla dorastającej młodej osoby zdecydowanie warto rozważyć zakup materaca dwustronnegoMateriały klientaSzukając modelu dla dorastającej młodej osoby zdecydowanie warto rozważyć zakup materaca dwustronnego

Jaki model z oferty producenta Hilding Anders wybrać?

Na szczególną uwagę zasługuje materac piankowy Hilding Breakdance, którego wkład wykonany jest z dwóch niezwykle elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam. Każda z pianek cechuje się inną twardością, dlatego gdy zajdzie potrzeba mocniejszego i twardszego podparcia, wystarczy przełożyć materac na drugą stronę. Obie pianki są profilowane tak by zapewnić doskonałą wentylację. Materac oddycha wydłużając tym samym swoją trwałość. Breakdance zapewni idealny relaks i odpoczynek każdemu nastolatkowi, dzięki czemu poranna pobudka do szkoły będzie od tej pory stanowiła przyjemność. Co istotne, wraz z materacem dostępne są dwa modele pokrowca: Teenage oraz Young. Oba pokrowce wyprodukowane zostały z solidnego materiału o podwyższonej odporności na ścieranie i charakteryzują się miłym dla oka designem. Są zdejmowalne i można je prać w temperaturze do 60 C. Materac w pokrowcu Teenage posiada twardość H2, która jest zalecana osobom o wadze nie przekraczającej 80 kg. Materac w pokrowcu Young posiada dwie różne twardości: H2 oraz H3. Po obu jego stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda ze stron dostarcza śpiącemu innego komfortu. Twardość H3 jest odpowiednia dla osób o wadze powyżej 80 kg.

Drugi rekomendowany materac do spania przeznaczony dla nastolatków to model Hilding Funky. Został on stworzony z myślą o dzieciach w okresie dorastania, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością oraz młodzieżowym designem. Przy produkcji położono mocny nacisk na to, aby odpowiadał on na potrzeby młodych użytkowników. Wnętrze materaca również wypełnione jest dwoma warstwami pianki Flexifoam o wysokiej elastyczności i plastyczności. Wypełnienie zostało wyprofilowane w taki sposób, aby uzyskać siedem stref twardości, w efekcie czego powierzchnia materaca dopasowuje się w indywidualny sposób do każdej z partii ciała.

Ten materac piankowy nie tylko zapewnia wygodę, ale pozytywnie wpływa na mięśnie i stawy. W zestawie z materacem znajduje się wysokiej jakości pokrowiec Young, który pozwala zachować czystość materaca i odpowiednią higienę snu. Młodzieżowy nadruk powinien trafić w nastoletnie gusta, a gwarancja dwóch różnych twardości (H2 i H3) to komfortowy wypoczynek przez długie lata.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021
Reklama