Rynek

Haier liderem w branży AGD na świecie 12. rok z rzędu

Materiały klienta
Firma Haier po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu największych marek produkujących sprzęt AGD na świecie, przygotowanym przez Euromonitor International, światowego lidera strategicznych badań dla rynków konsumenckich. To już 12. rok z rzędu, w którym Haier znalazł się na szczycie tego zestawienia.

Od kilkunastu lat produkty marki Haier, takie jak chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki i chłodziarki do wina, stoją na czele globalnych rankingów Euromonitor. Na sukces ten pracuje ponad 100 tysięcy pracowników, w 160 krajach, na 5 kontynentach. Choć sama firma nie jest bardzo wiekowa, istnieje bowiem na rynku od 26 lat, zdążyła zaskarbić sobie serca coraz bardziej wymagających Klientów.

„Cieszymy się, że Klienci doceniają nowoczesne wzornictwo, niezawodne działanie i zaawansowane technologie zastosowane w naszych urządzeniach - powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Haier Group Poland. Od samego początku istnienia firmy stawiamy na funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania” – dodał.

I rzeczywiście trendy wyznacza tu Haier. Na wyróżnienie zasługują m. in.: autorska technologia ABT®, która zarówno w chłodziarkach jak i pralkach czy pralko-suszarkach dba o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, technologia Fresher Techs®, która umożliwia regulację i optymalizację warunków panujących w chłodziarkach, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje wysoką jakość i cenne wartości odżywcze, czy wreszcie funkcje Refresh i i-Refresh zastosowane w pralkach i pralko-suszarkach z serii i-Pro 7, które pozwalają odświeżyć naszą odzież bez konieczności wizyty w pralni chemicznej.

Źródło: Euromonitor 2021Materiały klientaŹródło: Euromonitor 2021

Oferta produktów Haier na polskim rynku obejmuje lodówki typu combi, multidoor i side by side, pralki, pralko-suszarki i suszarki, chłodziarki do wina oraz piekarniki, okapy i płyty grzewcze do zabudowy. Można je nabyć w sieciach handlowych RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert i Neonet.

Materiał przygotowany przez Markę Haier

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Nie każdy archeolog to Indiana Jones

Popkulturowy obraz archeologa awanturnika umacnia przekonanie, że ich głównym zadaniem jest odkrywanie skarbów. Ten fałsz fatalnie odbija się na wiedzy o przeszłości.

Agnieszka Krzemińska
27.02.2021
Reklama