Rynek

ZŁOTA 44 nawiązuje współpracę z marką Bang & Olufsen.

Materiały klienta
Coraz więcej czasu spędzamy w domu. Optymalizujemy go tak, by wnętrza były jednocześnie funkcjonalne i zapewniały estetyczne doznania.

W minionym roku wyraźnie wzrosło zainteresowanie dziełami sztuki, a prywatni kolekcjonerzy chętnie urozmaicają nimi swoje prywatne przestrzenie. Dziś rzadziej odwiedzamy sale kinowe i koncertowe. Staramy się zorganizować idealne warunki do oglądania produkcji filmowych czy serialowych, koncertów LIVE, słuchamy muzyki w domu.

ZŁOTA 44 nawiązując współpracę z duńską marką Bang & Olufsen wyposaża apartament pokazowy w światowej jakości sprzęt audio/video. Przekonuje tym samym, że we wnętrzach luksusowego apartamentowca można stworzyć perfekcyjną przestrzeń do delektowania się zarówno obrazem, jak i muzyką oraz jej selektywnym brzmieniem. Można przy tym zaspokoić potrzeby estetyczne.

W minionym roku wyraźnie wzrosło zainteresowanie dziełami sztuki, a prywatni kolekcjonerzy chętnie urozmaicają nimi swoje prywatne przestrzenie.Materiały klientaW minionym roku wyraźnie wzrosło zainteresowanie dziełami sztuki, a prywatni kolekcjonerzy chętnie urozmaicają nimi swoje prywatne przestrzenie.

Propozycja Bang & Olufsen to najbardziej zaawansowany system audiowizualny na świecie. Zestaw składający się z najnowszej generacji telewizora OLED i systemu głośników 5.1 o łącznej mocy ponad 17000 watów pozwala przenieść się do sali koncertowej, kontemplować muzykę, koncerty live, filmy czy operę dotykając każdego ze zmysłów.

Spektakularne widoki, jakie oferuje ZŁOTA 44 i przestronne wnętrza potęgują odczucia i intensyfikują odbiór dźwięków. System Bang & Olufsen wykończony jest m.in. drewnem w kilku starannie dobranych rodzajach i anodowanym na dowolny kolor aluminium, a design nawiązuje do stylistyki współczesnych rzeźb. Smukłe linie i aluminiowe wykończenia nadają produktom Bang & Olufsen charakteru. Z pewnością przypadną do gustu nie tylko audiofilom, ale także koneserom sztuki.

Design systemu Bang & Olufsen nawiązuje do stylistyki współczesnych rzeźb.Materiały klientaDesign systemu Bang & Olufsen nawiązuje do stylistyki współczesnych rzeźb.

„Jestem przekonany, że nasz wspólny projekt – Heaven, dostarczy każdemu gęsiej skórki. Bang & Olufsen jest uznawany za najlepszy i najbardziej designerski sprzęt na świecie. Tak jak Złota 44 – jesteśmy piewcami bycia o krok przed konkurencją”. – mówi Krzysztof Grochowski Prezes Zarządu Bang & Olufsen Polska.

Zainstalowany system BeoLink Mulitroom pozwala doświadczyć przejmujących dźwięków we wszystkich pokojach apartamentu. W każdym z pomieszczeń prezentowany jest jeden z głośników gamy Flexible Living, z których każdy jest wyjątkowy w kwestii designu oraz właściwości muzycznych i technologicznych.

Apartament pokazowy, prezentowany na zdjęciach, zaaranżowany został przez Galerię Heban. Prace artystów pochodzą z Leonarda Art Gallery.

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie oraz BBI Development SA - spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Więcej informacji na www.zlota44.com

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021
Reklama