Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Rynek

Czwarta edycja zestawienia Listki CSR POLITYKI

Polityka
Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty zaprasza największe przedsiębiorstwa prowadzące działalność w Polsce do udziału w zestawieniu Złotych, Srebrnych i Białych Listków CSR POLITYKI. Partnerem merytorycznym jest firma doradcza Deloitte.
materiały prasowe
Materiały promocyjne

Zestawienie jest corocznym przeglądem działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny. W tym roku partnerem merytorycznym przeglądu są eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Deloitte.

Tak jak w poprzednich latach poddamy analizie wyniki odpowiedzi udzielonych przez firmy na ankietę online oraz przyznamy wyróżnienia – Złote, Srebrne i Białe Listki CSR POLITYKI. W tym roku ankieta została zaktualizowana, choć nadal opiera się o wytyczne normy ISO 26 000, aby pytania lepiej odzwierciedlały trendy rozwoju CSR w Polsce w 2014 roku.  

Na wypełnione ankiety czekamy do 10 kwietnia 2015 roku. Analiza wyników ankiet zostanie opublikowana w Tygodniku POLITYKA 20 maja 2015 roku. W przypadku pytań, prosimy przesyłać je na adres mailowy: csr@polityka.pl lub kontaktować się z Justyną Sadowską (tel. 22 451 61 50).

Ankietę, którą należy wypełnić, aby wziąć udział w zestawieniu, znajdziecie Państwo pod tym linkiem. Z pytaniami do ankiety można się zapoznać w tym miejscu. 

Od 15 lat koncepcją społecznej odpowiedzialnością biznesu w Polsce zajmuje się Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Spacerek pod lufą. Jak zwykli Polacy polują na myśliwych

Czy sprzeciw zwykłych obywateli może położyć kres polowaniom na zwierzęta? Sezon łowiecki właśnie się rozkręca.

Przemysław Ziemacki
03.10.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną