Czwarta edycja zestawienia Listki CSR POLITYKI
Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty zaprasza największe przedsiębiorstwa prowadzące działalność w Polsce do udziału w zestawieniu Złotych, Srebrnych i Białych Listków CSR POLITYKI. Partnerem merytorycznym jest firma doradcza Deloitte.
Polityka

materiały prasowe

Materiały promocyjne

Zestawienie jest corocznym przeglądem działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny. W tym roku partnerem merytorycznym przeglądu są eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Deloitte.

Tak jak w poprzednich latach poddamy analizie wyniki odpowiedzi udzielonych przez firmy na ankietę online oraz przyznamy wyróżnienia – Złote, Srebrne i Białe Listki CSR POLITYKI. W tym roku ankieta została zaktualizowana, choć nadal opiera się o wytyczne normy ISO 26 000, aby pytania lepiej odzwierciedlały trendy rozwoju CSR w Polsce w 2014 roku.  

Na wypełnione ankiety czekamy do 10 kwietnia 2015 roku. Analiza wyników ankiet zostanie opublikowana w Tygodniku POLITYKA 20 maja 2015 roku. W przypadku pytań, prosimy przesyłać je na adres mailowy: csr@polityka.pl lub kontaktować się z Justyną Sadowską (tel. 22 451 61 50).

Ankietę, którą należy wypełnić, aby wziąć udział w zestawieniu, znajdziecie Państwo pod tym linkiem. Z pytaniami do ankiety można się zapoznać w tym miejscu. 

Od 15 lat koncepcją społecznej odpowiedzialnością biznesu w Polsce zajmuje się Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Czytaj także

Rynek: aktualności i komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną