Rynek

Czwarta edycja zestawienia Listki CSR POLITYKI

Polityka
Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty zaprasza największe przedsiębiorstwa prowadzące działalność w Polsce do udziału w zestawieniu Złotych, Srebrnych i Białych Listków CSR POLITYKI. Partnerem merytorycznym jest firma doradcza Deloitte.
materiały prasowe
Materiały promocyjne

Zestawienie jest corocznym przeglądem działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny. W tym roku partnerem merytorycznym przeglądu są eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Deloitte.

Tak jak w poprzednich latach poddamy analizie wyniki odpowiedzi udzielonych przez firmy na ankietę online oraz przyznamy wyróżnienia – Złote, Srebrne i Białe Listki CSR POLITYKI. W tym roku ankieta została zaktualizowana, choć nadal opiera się o wytyczne normy ISO 26 000, aby pytania lepiej odzwierciedlały trendy rozwoju CSR w Polsce w 2014 roku.  

Na wypełnione ankiety czekamy do 10 kwietnia 2015 roku. Analiza wyników ankiet zostanie opublikowana w Tygodniku POLITYKA 20 maja 2015 roku. W przypadku pytań, prosimy przesyłać je na adres mailowy: csr@polityka.pl lub kontaktować się z Justyną Sadowską (tel. 22 451 61 50).

Ankietę, którą należy wypełnić, aby wziąć udział w zestawieniu, znajdziecie Państwo pod tym linkiem. Z pytaniami do ankiety można się zapoznać w tym miejscu. 

Od 15 lat koncepcją społecznej odpowiedzialnością biznesu w Polsce zajmuje się Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Nagroda Architektoniczna. Zobacz finalistów i zagłosuj!

Nagrodę przyznajemy już po raz dziesiąty! Zachęcamy do obejrzenia dziesiątki finałowych projektów i wzięcia udziału w naszym dorocznym plebiscycie dla czytelników.

Redakcja
13.04.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną